Port nasıl açılır? Port nedir? TCP/UDP nedir? OKU!

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
abi çok iyi anlatmışsın yaa. o kadar siteye baktım yapamadım buraya geldim yaptım
Ne mutlu bana :)
konu hakkında bilgim yok benide aydınlatırsanız sevinirim ...
Tam olarak ne öğrenmek istiyorsun?
Konuda yeteri kadar bilgi verdiğimi düşünüyorum... :)
Ustat eline sağlık hakkını emeğini helal et
Helal olsun, umarım işine yaramıştır.

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1

XxMoNaTxX

Yeni üye
28 Haz 2016
38
0
Ankara
beyler ben pc den android in netine giriyorum ama ipconfig/all u falan yaptım brnde 192.168.43.1 yazdı bende onu tarayıcıda aradım ama net girmiyo acil yardım

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
ZyXEL Modemim Var Sorun Alıyorum

Ayrıca Demin Farkettim Sadece TCP Açarken Oluyor Sorun
O portu başka bir program kullanıyor farklı bir numara ile açmayı dene veya o portu kullanan programı bul ve kapat. :)
Teşekkürler.
beyler ben pc den android in netine giriyorum ama ipconfig/all u falan yaptım brnde 192.168.43.1 yazdı bende onu tarayıcıda aradım ama net girmiyo acil yardım
Telefondan port açmak yok malesef.

shutterz66

Yeni üye
25 Haz 2016
2
0
Anlatılanları bire bir yaptım fakat zaman aşımı uyarısı veriyor. Bu arada her ne kadar yapamasam da çok güzel açıklamışsın emeğine sağlık. :)

fatihqibrit

Yeni üye
24 Ara 2015
2
0
kocaeli
usta ben aynıları yapıyorum yurtta kalıyorum ortak kablosuz internet var oradan bağlanıyoruz. 195.175.1.1 yazınca tokoğlu apart yönetim çıkıyor internet veren yer. ama port falan yazmıyor hiç.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.