Psıkolojik sorunlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
11 Şub 2012
68
2
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır Bütün İşlerim Ters Gidiyor Ne Kadar Olumsuzluk Varsa Yaşadım Aile,Arkadaş Ortamı,Nişanlım ,İş Hayatım Gibi Vb Şeyler Bir Türlü Önleyemiyorum Hatayı Kendimde Arıyorum Hatalarım Olduğu Zaman Telafi Ediyorum Ama Bir Türlü Düzelmiyor İllaki Ters Gidiyor Sürekli 1 Derdi Hallediyorum Yerine 2 Tane Daha Geliyor Dua Eediyorum Cidden İçimden Gelerek Sözde Değil Ama İşin İçinden Çıkamıyorum Antidepresan Kullanmak İstemiyorum Daha Önce Kullandım Ve Bırakmak Çok Zor Olmuştu Bana Yardımcı Olabiliceğiniz Bir Öneriniz Olursa Çok Sevinirim Kafam Bozuldukça Sitelere Saldırı Yapıyoruz Bu Bile Artık Tatmin Etmemeye Başladı Galiba İntahara Sürüklüyorum Kendimi Bu Düşüncelerle Psikolojim Çok Bozuldu İntihar Bir Çare Değil Ama Bu Düşünce Beni Tatmin Ediyor Nedense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.