RAT Kurban Gelmiyor

ata3344

Üye
2 Ara 2021
91
23
Merhaba Değerli TürkHackTeam Üyeleri Bir Sorunum Var ;
RAT Üzerinde Kurban Gelmiyor
Denediğim Yönemler :
1-) Tüm RAT Programlarını Denedim
2-) DuckDNS Kullandım
3-) Port Kullandım
Yok Arkadaş, Yok Sanal Makinedede Deniyorum Yine Olmuyor Bir Çözümünüz Var Mı

Bay Pipo

Üye
16 Kas 2021
62
30
Denediğim Yönemler :
2-) DuckDNS Kullandım
3-) Port Kullandım
Öncelikle merhaba bu konu hakkında forumda işine yarayabileceğini düşündüğüm bir link buldum. İyi forumlar:)
link:RAT programlarında Kurban Gelmeme Sorunu [kesin çözüm]

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife
Denediğim Yönemler :
2-) DuckDNS Kullandım
3-) Port Kullandım
Port açıkmı diye port kontrol yap port bazen açsan bile açılmıyor veya modem arayüzü deki güvenlik duvarını ve PC deki güvenlik duvarını kapat ve konuyu THT Yardım Merkezi'ne al :)

Bay Pipo

Üye
16 Kas 2021
62
30
Hala olmadıysa buraya bir konu daha bırakıyorum umarım işine yarar.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,018
1,051
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Denediğim Yönemler :
2-) DuckDNS Kullandım
3-) Port Kullandım
Dostum belki karşı taraf açmiyordu ratı belki dosya yada resim gonderdin ama karşi taraf açmiyordur bunun için biraz hayal gucunu ve sosyal muhendisloği kullanmani tavsiye ediyorum

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
976
1,865
41.303921, -81.901693
Kullandığınız servis sağlayıcı Turk Telekom ise Giriş IP ile çıkış IP çakışmakta ve port bağlantılı işlemlerde sıkıntı yaratmaktadır. Bunun için Turk Telekom'u arayıp 20 TL ek ücret karşılığında sabit IP alabilirsiniz. Port bağlantılı işlemlerde sıkıntı yaşamazsınız.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
%100 porttan kaynaklanıyor. Packetriot kulllanmanı öneririm. Garanti ve kalıcı çözüm. Şu sosyal mühendislik diyen arkadaşları takma. Sanal makinede test ettiğini bile okumadan yorum kasıyorlar. Sözde yardımcılar :D.

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
83
Genellikle poet sikintisi acik olduklarini kontrol et ve eindowa defender ve virus programlari kapali bir bilgisayarda, vn de kontrol et olmuyosa farkli videolar izle adim adim yap

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Denediğim Yönemler :
2-) DuckDNS Kullandım
3-) Port Kullandım
Kurban gelmiyor derken anliyamadım nasıl gelmiyor yani sistemde bağlantı sorunumu oluyor? Yoksa sen kişiyi kandıramıyormusun? Rastgele insan hacklemek istiyorsan çeşitli yerlerde virüsünü yayınla hacklerisn tabi bu virüsün fuddlanması yani gizli olması gerekir yoksa virüs koruma programları bunu algılar. Ve bu yasa dışı bişi olduğundan seninde büyük bir şekilde gizlenmen gerekiyor. Eyer bir arkadaşına yapacaksan o arkadaşının ilgi alanlarını biliyorsundur ona yönelik virüsü yutturabilirsin zaten hazırladığın virüs büyük ihtimalle 90 kb fln olur virüsü indirirr %90

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
139
Dysnomia
Denediğim Yönemler :
2-) DuckDNS Kullandım
3-) Port Kullandım
İyi günler,
Porttan kaynaklı bir durum olabilir portunuzun açık mı veya kapalı mı olduğuna buradan bakabilirsiniz; Port Checker - Check Open Ports Online

Eğer Superonline kullanıyorsanız port açmak ücretli diye biliyorum müşteri hizmetlerinden port açabilirsiniz.

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba değerli üye @ata3344
önceklikle rat programının ayarlarına bir göz at ve emin ol.
Portunuzun açık olduğundan emin olunuz açık değilse düşmez.
windows güvenlik duvarını kapatın. Başka rat programları deneyin "kullandığınız rat programının başka sürümlerini" deneyin
portunuzu modem üzerinden açmayı deneyin yani duckdns falan kullanmadan direk modem üzerinden işlem yapın.
ant-virüs varsa devre dışı bırakın.
kullandığınız rat programına erişim iznini verin.

sorun ortadan kalkacaktır diye tahmin ediyorum. Ayrıca ratı atarken topluluk sunucularına atın ve attığınız sunucuda fazla kalmayın. Ufak bir yemleme :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.