Resimlere Trojen Gömme ( msn Hack İçin İdeal )

dergas

Yeni üye
25 Tem 2007
5
0
Şimdi Arkadaşlar Bu Program ne İşe yarar Proagent in Yaptığı fakat Çoğu Kişinin Elinde
Bulunmadığı Bi Program ...

Şimdi Program Ne işe Yarıyo

Bu Programla Hem Server Oluşturuyorsunuz Olusturduğunuz Server Sanal Klavye den yazdığınız Yazıları bile Alıyor...

Oluşturduğunuz Server ı Resmin İçine Gizlemenizi Sağlıyor

Fakat Server Birleştir Muhabbeti değil

Şimdi Anlatıma Geçelim ...

Bildiğiniz gibi Proagent Server oluşturuyorsunuz .

Oluşturduğunuz bu Server ı

Addfiles Tusuna basarak seçiyorsunuz ...

Sonra Next tusuna Basıyorsunuz ..

2. sayfada ise karşınıza hangi resmin içine sokmak istiyorsanız o resmi seçiyorsunuz .

3. sayfada şifre alogaritmasını seçerek pass giriyorsunuz hangi resim olarak kayıt etmek istiyorsanız o resmi seçiyor ve next diyorsunuz ...

4. sayfada sadece hide demek kalıyo hide diyorsunuz ...
en son olarak ise oluşturduğunuz resim kayıt edilmiş olur bu resme tıklandığında direk trojen bulaşacaktır ...

Şimdi Arkadaşlar diceksiniz ki Bu Proagent Her Türlü Virüs Programına yakalanıyor.

Ewet yakalanıyor ama en son resim içine gömme olayında bu olay tamamen kalkıyor nasıl yani

o da şöyle oluyor Arkadaşlar virüs programı bu trojeni virüs olarak değil resim olarak görüyo o yüzden ötmüyor ..

Şimdi diceksiniz ki bu seferde trojen özelliği gider

Hayır o da aynen duruyo hiç bir yere gitmiyor yani gönderdiğiniz adam tıkladıysa açtıysa
gönderdiğiniz resmi direk bütün bilgileri gelir size ...

hadi arkadaşlar size kolay gelsin ...

Emeğe Saygı Lütfen ...

İNDİR

dergas

Yeni üye
25 Tem 2007
5
0
uzantı bitmap , gif , ve bi kaç tane daha var jpg uzantısı yok ama olsun yine normal resim gibi kullanabiliyon

ismailyegul

Yeni üye
14 Tem 2007
47
0
kardeş çok güzel bi şey anlatmışsın ama neden çalışmıyor bu program.böle şeyler veriliyor ama neden çalışmıyor.rar açarken hata oluştu,dosyalar hasarlı falan diyor.bu konuda cvp yazarsan sevinirim.

boksor00

Yeni üye
20 Haz 2006
11
0
Çok Teşekkür ederim arkadaşım ben şuan kullanıyorum hatta bi kaç kişi üstünde de denedim :)

arkadaşın biri virüslüymüş diyo allahım yaw tabi öle gözükür indireceğin program trojen yazılım doğal olarak virüslü gözükür ama server ı resmin içine sokunca virüs gözükmüyo işte güzellik burda zaten ...

arkadaş seninkine gelincede açılmamasına kardeş senin system 32 deki bi kaç dll silinmiş ondan kaynaklanan sorun dur

bu arada jpg uzantısı olmasına gerekmiyo zaten direk giff olsa zaten kim anlarki :D trojen olduğunu

neyse arkadaş ellerine sağlık güzel bi paylaşım olmuş ... ;)

ahmet halil

Yeni üye
29 Tem 2007
1
0
ben beremedım yaw bunu bu ıs nasıl olacak
bunu kurbana mı gonderecem
msne sıfresını adamın sonra nasıl alacam kusura bakmayın ben burada ye nıy9m de:(

k_ceyhun

Yeni üye
20 Tem 2007
25
0
arkdaşlar yardım
exe'ye tıkladığımda erişeilemedi dio engellendi gibi bişeyler dio..neden ki acep...anti virüsten olabilrmi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.