Rütbe sistemi hakkında anket

Rütbe Sistemi ve Üyelik Sistemi değiştirilmeli mi

• Kullanılan toplam oy
    42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
1 Gün ünce Yeni rütbe sistemi tanıtıldı ve duyanların çoğunluğu hayal kırıklığına uğradı ve gördüğüm birkaç üye de forumu bırakacağını söyledi ortada düzgün bir karar
olmadığı belli , yukarıya bir anket koyacağım. Anketin başlığı : Rütbe sistemi ve Üyelik alımları eskisi gibi değiştirilmeli mi hepinizden destek bekliyorum umarım bu forumda iyi birşeyler yapmaya çalıştığım için
beni siteden uzaklaştırmazlar ve lütfen moderatorler oy kullanmasın çok taraflı oluyorlar Sağlıcakla Kalın​

Son düzenleme:

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
ne gibi bir hayal kırıklığına uğradınız acaba sormak isterim post kasarak yarbay olunca birşey olmuyor bence gayet mantıklı bu sistem post kasımını engellicek gereksiz rütbelerden arındırılmış olucak teğmen olsan ne fark eder yarbay olsan ne fark eder asıl amacın kendini eğitmek olmalı...

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
ne gibi bir hayal kırıklığına uğradınız acaba sormak isterim post kasarak yarbay olunca birşey olmuyor bence gayet mantıklı bu sistem post kasımını engellicek gereksiz rütbelerden arındırılmış olucak teğmen olsan ne fark eder yarbay olsan ne fark eder asıl amacın kendini eğitmek olmalı...

Bu bahsettiğiniz olayların artmasının sebebii üyellik alımlarıyla alakalı ben bu foruma ilk katıldığımda hiç gereksiz post kasımı rütbe avcısı yoktu şimdi durmadan yeni üye geldiği için böyle şeylerin olması daha da arttı sırf eğer üyelik alımları belli bir zamanlarda yapılsaydı şimdi böyle bir şey olmayacaktı

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Merhabalar,gerekli açıklama aşağıda mevcuttur bkz;
Daha önceki yaptığımız düzenlemelerde olduğu gibi bunda da beğenmeyenler oldu/olacak. Herkesin mutlu olacağı bir forum yapamayız. 8 ay kadar önce bu düzenlemelere başlarken kar-zarar analizinide yaptık. Bu kararlar 5dk içerisinde alınan keyfi düzenlemeler değil. Günümüzde forumculuk öldü sayılır. Artık forumlar eskisine oranla daha az kullanılıyor. Bu sebepten bizde aktiviteyi değil kaliteyi arttırmaya odaklanmamız gerekiyor.
Artık 2bin mesaja (artık ne yollar ile yazdıysa) ulaştığı için bir üye diğerinden üst olmamalı. 10 sene önce üyelik açıp, yıllar sonra şifresini hatırlayıp girdiği için bir diğerinden üst olmamalı. Goygoy yaparak 2bin mesaja ulaşan ile en azından 2 dilde proje geliştiren veya ofansif&defansif konularda yetenekli birisi eşit olabilir mi?
Madem diğerlerinden bir farkınız olmasını istiyorsunuz, benim verdiğim emek diğerinden fazla diyorsunuz, bröve almak için çabalayın hem foruma bir katkınız olsun hemde kendinize.

sosyalboy

Üye
16 Haz 2019
176
0
Merhaba
1) UDY Ekibi bizler için En iyisini düşünmüştür , Çıkış Butonu Oradadır !
2) Tema değişim butonuda yetkililer kendileri deiştiki olmuyor nedenini bende bilmedim ancak uygun görseler yaparlardı

Bence artık sizde alışın .. İyi Günler

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
dostum ben yanlıs anldım yakalsın dedım eskı sıstem kalsın sandım benım cevsbım eskı sıstem

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Sevgili Arkadaşlar bu verilen kararların her defasında kısa bir süreç içerisinde alınmadığı bilgisi sizlere söylenmekte aylara uzanan analizleri yapıldıktan sonra alınan kararlardır .

Turk Hack Team 2000li yılların başlarından bu zamana kadar halén ayakta kalmayı başaran sayısız başarılara imza atan çok köklü bir yapıdır .

Forumumuzun bu değişikliğine sevinmeliyiz ki bizler artık dışardan baskanların '' ahh boşverin oralara ancak girerler 3-5 bakkal sitesine index atarlar eğlenirler ''yargılarından kurtulduk

Bütün yabancı devletler Siber Güvenlik Eğitimleri vermek için okullar açmakta yıllardır bu okullarda binlerce Siber Güvenlikçi öğrenci yetiştirmekte, Forumumuz içerisinde Çok değerli eğitmenler bulunmakta
firmalar burda ki eğitimleri çok pahalı ücretle vermekte, forum icerisinde bu eğitimler ücretsiz bir sekilde verilmekte .

Köstek olmak yerine Turk Hack Team Yapısının Profesyonellesmesi ve Kurumsallaşması adına destekler verin bu şekilde emin olun Türk Milletine bu forum çok şey kazandıracak ve ilerleyen sürecte Turk Hack Team Forumu altın dönemine ulaşacak .

Sadece Destek olalalım ve başarılara koşalım ...

jasgues

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
806
32
Sakarya
bence eski forum şekli alt tarafa koyulmalı isteyen onu kullansın isteyen bunu

yuzde yuz katılıyorum dostum tema ıkı secenek olsun bır ay sonra en ck kulanılan temayı aktıf etsınler veya dırect ıkısıde kalsın

Adminin açıklamasını okumamışsınız. Forum yazılımı değiştirilmiş. Eski tema, eski yazılıma uygundu. Eski temayı buna uyarlamak uzun sürerdi. Hatta belki de tam olarak uymayabilirdi.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Tek tek rencide etmek istemiyorum fakat istisnasız yeni rütbe sistemine karşı olan arkadaşların profiline girip baktım. Detaylı inceledim. Açılan konuların alayı yardım merkezi veya goygoy kategorileri. Sosyal medya veya script kategorilerinde de ucuz konular var. Henüz hiç istisnasına rastlamadım şikayetçi profillerde konularda baskın olan durum bu. Yani forumun etinden sütünden faydalanıp üretmeyen insanlar. Ben buralara konu açmayın da demiyorum ama bunlarla üreten insanlardan üstün olacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu goygoy mesajlarla da bir yere gelmeyi bekliyorlar. Hakkı olana hakkını verince de sitem ediliyor. Ne güzel işte üretilen insan öne çıkacak, nitelikli insan öne çıkacak. Eskiden bu insanlar ismen bilinirdi. Artık görsel olarak da ayırt edilecek ne güzel.

Siz de şikayetçi üyelerin profillerine girip bakın. Ekran görüntüsü alıp tek tek paylaşabilirim isterseniz. Durum açıkça ortada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.