Rütbe Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoraPvo

Üye
17 Ocak 2016
88
0
Ankara
Öncelikle İyi Akşamlar.
Forumda rütbe atlama sistemi bence mesaj çokluğuna göre olmamalı.
Nedeni ise;
İnsanlar yeni gelenlere merhaba yaza yaza rütbe atlıyor,ne kadar çok önlem alsanızda yine post kasanlar oluyor ve çoğu kişi boş konuşsa bile rütbe atlıyor ama kimisi oluyor az konuşup öz konuştuğu için rütbe atlayamıyor :) Bu sisteme bi el atabilirseniz sevinirim. Çünkü rütbeler forumdaki kişinin tecrübesini temsil ediyor. Ama mesajla rütbe atlamanın bir nedeni varsa anlarım.

Mesaj sayısına göre rütbe atlamak yerine
getirebilcek sistemlere benim önerilerim:

1. Teşekkür sayısına göre.
2. Moderatör/Admin vb.. yetkililerin görüşlerine göre
3. Açtığı konuya verilen ilgiye göre

Bunlar sadece örnekler...
Dikkate Alırsanız Sevinirim İyi Akşamlar..

HeRqeLLe

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
367
0
THT
Hayır Böyle Mantıklı Forumdaki Binlerce Kişiyi Tek Tek Kim Değerlendirecek!

17 May 2018
73
1
İstanbul
Öncelikle Moderatörler tarafından post kasımı fark edilip, kontrol altına alınıyor ve forumda mesajla alacağınız rütbenin geçerliliği yoktur. Asteğmen ile Yarbay arasında hiçbir fark yoktur. Bu yüzden kaldırılması gereksiz olur diye düşünüyorum.:)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Defalarca önerildi ama sistem aynı işleyecek gibi
Başarılı olduğunu iddia eden zaten timlere girer ve başarısını gösterip terfi alır

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Merhaba rütbeler albaya kadar aynı. Albay ve üstü rütbeler yönetime ayrılmış zaten. Zamanında böyle geliştirilen bi sistem. Değiştirmek birçok sıkıntı çıkarağı için bu sistem böyle devam edecek.

BoraPvo

Üye
17 Ocak 2016
88
0
Ankara
Lütfen Dikkatlice Okumadan Yorum Yapmayınız! Çoğu kişi teşekkür ile olsa saçma olur yazmış ama ben orda "SADECE ÖNERİ" dedim..

'TÜRKÇÜ

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,059
2
Merhaba, bu sistem şahsi fikrim olarak suanlik en iyisidir.
Teşekkür sayısına göre dersen olmaz. Teşekkür edebilirmisiniz ? Diye profillerde mesajlar gezmeye başlar. 2 ve 3 . Dedikleriniz ise gerçekten olmayacak birşey gibi gözüküyor. Çünkü, forumda şuanda bulunan baya bir üye mevcut moderatorlerin her üyeyi tek tek incelemesi gerekmekte. Ama, şöyle diyorsanız eğer tema veya forum altyapısı kendi kontrol etsin yorumları vs derseniz yani konuya ilişkin yorumlar ilgi vs durumları, temayı editlemek gerekiyor. Tema üzerinde oynamalar ile forumda açıklar meydana gelebiliyor. Bu sebeple, adminler
" komutanlarımız " nasıl bakar bilemiyorum..

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Teşekkür bazlı rütbe sistemi için edilen teşekkürün kaldırılması gerekli, ben dahil çoğu kişi aldığımız teşekkürün üstüne geçmemesi için teşekkür etmiyoruz.

Anonim111

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
573
0
Niğde
Hocam zaten tektek mesaj atmakta kolay degil yani o adam rutbe atlamak icin 500mesaj falan olcak biseyler ogrenir mutlaka .d albay falan olmadığı icin pek anlami kalmaz o da ona kalmış

BARB4R0S

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
662
0
of Darkness.
Burada rütbenin gerceklik payı yok, bir kisinin rutbesi diger kisiden buyuk olmasi veya olmaması birsey degistirmez, bu rutbe olayina neden bu kadar takiliyorsunuz anlamiyorum.

Ben bir kişinin rütbesine degil bilgisine ve karakterine saygi duyarim.Sizde öyle yapabilirsiniz.

Buda benim önerim..

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Öncelikle İyi Akşamlar.
Forumda rütbe atlama sistemi bence mesaj çokluğuna göre olmamalı.
Nedeni ise;
İnsanlar yeni gelenlere merhaba yaza yaza rütbe atlıyor,ne kadar çok önlem alsanızda yine post kasanlar oluyor ve çoğu kişi boş konuşsa bile rütbe atlıyor ama kimisi oluyor az konuşup öz konuştuğu için rütbe atlayamıyor :) Bu sisteme bi el atabilirseniz sevinirim. Çünkü rütbeler forumdaki kişinin tecrübesini temsil ediyor. Ama mesajla rütbe atlamanın bir nedeni varsa anlarım.

Mesaj sayısına göre rütbe atlamak yerine
getirebilcek sistemlere benim önerilerim:

1. Teşekkür sayısına göre.
2. Moderatör/Admin vb.. yetkililerin görüşlerine göre
3. Açtığı konuya verilen ilgiye göre

Bunlar sadece örnekler...
Dikkate Alırsanız Sevinirim İyi Akşamlar..

post kassa ne olucak ki kardeşim sen asteğmensin karşındaki adam diyelim binbaşı senden dahamı üstün oluyor öylemi hissediyorsun burası hiyelarşik bir yapıda değilki bence bunu tartışmaya açman bile çok mantıksız

zCash

Yeni üye
18 May 2018
27
0
Dünya
Çoğu kişi bu durumdan rahatsız fakat elden gelen birşey yok maalesef yönetim böyle uygun görüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.