Samsungmuiphonemi

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
Arkadaslar ben s. Galaxi s4 yada iphone 5 almayı düsünüyorum iphone icin 6 sini bekle 5inde o kadar uygulama yok deniyor galaxi icinde cok ısınıyor cabuk bozuluyor yere düştügünde bir daha düzelmiyor gibi demişler acaba hangisini alayım ?

Beko391

Üye
9 Eyl 2012
153
0
Kardeşim Kendine Göre Al Mesela
Samsung Alacaksan
Büyük Ekran Seviyorum Diyosan
Android Açık Bir Yazılım Olduğu İçin Ücretli Uygulamaları Bedava İndirirsin.
S4 Donanımsal Özellikleri İphone 5 Geride Bıraktı
iPhone Alacaksan
İphone 5 Güzel Telefon Saat Gibi Çalışıyor Virüs Sorunuda Yok
İos İşletim Sistemi Yerine Oturmuş Bir İşletim Sistemi 2 Haftada Bir Uygulama Ve Oyunlara Güncelleme Geliyor.

Tercih Senin Tabi Burada İşletim Sisteminin Büyük Etkisi Samsung=Android İphone=İos

ismoooo

Katılımcı Üye
17 May 2013
315
0
bencede galaxy al kardes root yaparsın rom yüklersin istediğin gibi değisikler yaparsın

kim demiş galaxy sağlam değil diye 20 metreden düsürdüm sadece kamera camı kırıldı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.