sanıyede IP adresınız degıssın

colkurduu

Yeni üye
10 Eyl 2008
7
0
sunu okuyan adamlar sakın indirmesin adamlara bakıorum tesekkürler sağol ya arkadaslar bu proğrma tamam 4,5 saniyaliğne sizi gizler ama bu proğramla intenete eğer bilgisayarınız güçlüyese tam olarak 5 dk da girersiniz proxy ıp değisitirdiği için mozilla opera benzeri proğramlar calısmaz adamlar okumadan tesekkurler sağol demiş bu ve buna benzer proğramlar ıp felan gizelmez dünyanın en iyi ıp gizleme proğramı bıle olsa sadec sizi amerikada 10 15 sanıye gizler turkiyede 20 sanıye nerde görülmüs ben site cökerticem site cökertmek için en fazla 20 25 sn var nerde görülmüs benı ıp gizlendiği düsünsene 6 aydır bilgisdyara basında yım ıp gizlendi cok beklersın ıp falan gizlenmez enfazla uyanın gözünüz acın birde hackerlğıa merak sarıyonuz öyle her prormaı yükleyın yok ıp gizicem yok hızlandırcam bilgisayraı öyle herseye atlamayın kardeslerim

zecre

Yeni üye
29 Haz 2009
12
0
bence tor kullanılsa daha cok faydalı neden dersenız abd nın askeı programı su an ucretsız ve halka acık yanı yazılı mı acık olarak ındırebılırsınız
tavsıyem olur

dertlim

Yeni üye
2 Ağu 2009
1
0
ya ben kurdum çalıştırdıktan sonrada sitelere giremiyorum artık :)
bu arada serialide aşağıda nette buldum
SN:051-113-081-234-233

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.