sbs

5 Tem 2013
171
0
sbs den 339 aldım babam üzülme her şey olacağına varır oğlum bir okul bulucaz diyo ben bilişim okumak istiyorum ne okuyum sizce 339 puana varmıdır güzel bir lise sizin tavsiyeleriniz neler ?

Plague

Katılımcı Üye
26 Nis 2012
600
0
İstanbul
yada web tasarım emın degılım bunları ılla secmek zorundamıyız bır sene yazılım bır sene web tasaerm okusak olmuyor mu?

Sana tavsiyem web programlama veya normal programlama oku çünkü web tasarım o kadarda zor bir konu değil tek gerekli olan cssi html ve jquery (3 tane olduğuna bakma 3'üde çok kolay) bilgisi onun dışında herşey sana kalmış. Bu arada lisede ne okuduğun o kadar önemli değil ama her iki konuyuda öğrenmek istiyorsan bence hiç bilmediğin konuyu seç çünkü lisede ayrıntılı şekilde anlatmıyorlar sadece giriş yapıyorlar.

suhat

Üye
2 Eki 2010
54
0
İstanbul
Valla Değişir Kardeşim 332 Biraz Zor Ama Dene Puan Felan Belli Oldu Artık Biz 3 Sene Girdik İşte Alla Şükür Orta Düzeyde Bir Anadolu Tuturduk Tavsiyem Şudur Kardeşim Sıralamyı İsteğine Göre Yap Bide Yeni Açılan Okullarada Yer Ver Çünkü Sıralamada Yedek Davası Var Oradanda Bir Şansın var Ben 5 Sırada Girdim Diğer 5 Tane Okul Hemen Sayılmıyor.Oradadna 5 Kişi Açık Kalıyor Anlatabildimi Onlarada Yedek İle Alınıyor

5 Tem 2013
171
0
webmaster yada oyun programcısı olmak istiyorum da lisede bunun eğitimini de veriyorlar mı acaba mesela 3d karakter modelleme gibisinden webmaster eğitimi verdiklerini düşünüyorum bilişimde okuyan arkadaşlarım varsa bu soruyuda cevaplayabilir mi?

5 Tem 2013
171
0
webmaster yada oyun programcısı olmak istiyorum da lisede bunun eğitimini de veriyorlar mı acaba mesela 3d karakter modelleme gibisinden webmaster eğitimi verdiklerini düşünüyorum bilişimde okuyan arkadaşlarım varsa bu soruyuda cevaplayabilir mi? /güncel

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.