Sbs'ye Giricem YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srNumbrs34

Üye
20 May 2013
52
0
Sbs'ye Bana Girmeden YARDIM!

Arkadaşlar SBS'ye ben değil Sbs Bana giricek yardım edin!
napabilrim!

Arkadaşlar SBS'ye giricem, fakat hiç çalışmadım.
Kitabın ağızını bile açmadım.
Malum SBS yaklaşıtıgı için çok korkuyorum.
Ne yapmam gerekir Testmi çözmem gerekir tekrarmı yapmam gerekir?
Yardımcı olun lütfen.

Son düzenleme:

TrueHack

Uzman üye
7 Tem 2012
1,212
1
kocaeli / çayırova
Arkadaşlar eger sen 1 yıl boyunca ders çalışmadıysan afederisn ama şimdi sabahdan akşamakadar test,sproblem,denklem. Çözsen bille hiç bir şey yapamazsın.bu Senin Hatan vede kimsenin yapa bilcegi birşey yok. Şimdiden ögretmenlerinden okulda oldugun sınavlar için yükseltmelerini isteki diploma puanıyla bir liseye gide bilisin.Ben 1 yıl boyunca çalıştıgım halde 400,256 puan aldım vede istedigim liseye gidemedim.

asertyu

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
295
0
Las Vegas
bu sınava bende girdim ve hiç çalışmadan 472 puan aldm.şimdi sen pc yi kapat mümüknse tv telefon kaldır 15 günün var tahminimce.günde 5 saat çalışsan ki az senin için.15 günde 75 saat der yapar.trkçede %90 parağraf çıkar ona pek bakma sosyali sadece oku.sonra test çöz aklında kalır zaten.matematikte en çok soru çıkan konulardan başla.fende tekrar yap.ingilizcede kelime ezberle 15 günde yapılır konular ağır deil zaten

srNumbrs34

Üye
20 May 2013
52
0
Matematiğin M'sinden anladığım yok. Kopya çeke çeke 4 yapmıştım matematiği.
SBS'de Matematik Fen İngilizceden sallama yapacağım herhalde off :(

Son 2hAFTA ÇALIŞIRSAM BELKİ OLUR EN AZINDAN TÜRKÇEYE
NEDERSNİİZ ABLERM?

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
AYNEN YHA 8 haziranda sınavım var daha sene boyunca en fazla 100 soru çözmüşümdür doa sınavlarda bende bu günlderde çok korkuyorum ne yapçamı şaşırdım .s.s. ama hiç ders çalışmamama rağmen ingilizce hariç 1-2 veya 3 üm yok hepsi 4-5 ama ingilizce 1 :D

srNumbrs34

Üye
20 May 2013
52
0
bu sınava bende girdim ve hiç çalışmadan 472 puan aldm.şimdi sen pc yi kapat mümüknse tv telefon kaldır 15 günün var tahminimce.günde 5 saat çalışsan ki az senin için.15 günde 75 saat der yapar.trkçede %90 parağraf çıkar ona pek bakma sosyali sadece oku.sonra test çöz aklında kalır zaten.matematikte en çok soru çıkan konulardan başla.fende tekrar yap.ingilizcede kelime ezberle 15 günde yapılır konular ağır deil zaten

Matematikte 20 Soruda 5 Doğru filan yaparım. Hiç anlamıyorum. Zaten Matematiği sallama yapıcam. Tahminen ingilizceyi öyle. Bir Türkçeyi Full ve İnkılabı full yapayım. Fen Zaten Bi 12 Dogru yaparım çalşırım 700 üzerinden 390 400 civarı bişi olur.

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
kardeş sbsden kaçış olmaz insan sbsye giremez sbs insana girer yapıcak bi şey yok test çöz tekrar yap kitapları baştan sona gözden geçir ama sonuç olarak sbs giricek yapacak bi şey yok

Rawwer

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
402
0
bende şimdi sbs ye giricem net 18 gün kaldı

asertyu

abimize teşekkürler güzel bi mesaj attı bende bugün facemi dondurdum hocanın verdiği kataplara başlıcam yarın inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.