Sbs'ye Giricem YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srNumbrs34

Üye
20 May 2013
52
0
Sbs'ye Bana Girmeden YARDIM!

Arkadaşlar SBS'ye ben değil Sbs Bana giricek yardım edin!
napabilrim!

Arkadaşlar SBS'ye giricem, fakat hiç çalışmadım.
Kitabın ağızını bile açmadım.
Malum SBS yaklaşıtıgı için çok korkuyorum.
Ne yapmam gerekir Testmi çözmem gerekir tekrarmı yapmam gerekir?
Yardımcı olun lütfen.

Son düzenleme:

BlastDeath

Üye
9 Nis 2013
74
0
beyler benim 1.dönem matematiğim iyiydi en az 15 net en fazla 19 net yapıyordum şimdi en fazla 15 net yapıyorum :D(20 sorudan) nasıl geliştirebilirim?.Geçen seneki sbs sorularına baktım kolay ama bu sene ygs zormuş bu da zor olabilir inşallah kolay olur...
srNumbrs34,maalesef 18 gün kaldı artık çalışman pek fayda etmez :(

hanci17

Katılımcı Üye
26 Nis 2013
393
0
çanakkale
kardeş bende gircem sınava sınava daha çok var diye düşün ve ilk konulardan başla eksiklerini bul
bu eksiklerle ilgili konu çalış sonra test çöz son bir hafta günde 4 tane deneme çöz ama cuma günü
pc tv be telefon gibi elektronik aletlerden uzak dur ve son gü yat uyu dinlen arkadşalarınla gez dolaş

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Alıcağın puan 200 felandır oda azcık ders dinlediğin içindir.
Bak ben ders çalışmayan bir insanım Sadece derste dersi dinledim puan 412'ydi.
Sınavlarada son gün tekrar ederek çalışırdım oda 30 dakka felan..
Baya tekrar yap kardeşim en azında 300ü geçersin.

MaGgYolcu

Yeni üye
14 Nis 2013
15
0
Arkadaşlar SBS'ye ben değil Sbs Bana giricek yardım edin!
napabilrim!

Arkadaşlar SBS'ye giricem, fakat hiç çalışmadım.
Kitabın ağızını bile açmadım.
Malum SBS yaklaşıtıgı için çok korkuyorum.
Ne yapmam gerekir Testmi çözmem gerekir tekrarmı yapmam gerekir?
Yardımcı olun lütfen.
Pardon Ama Bende SBS YE gircem Sana Bi Sorum Var ŞİMDİYE KADAR AKLIN NERDEYDI ? YAPCAK BİSE YOK HAYATTA BASARILAR INS LİSEDE DERS CALISIP UNİVERSİTEDE KURTULURSUN HALA SANSIN VAR AMA GİNEDE KONU TEKRARI YAP SN BASTAN SONA AMA GERCEKTEN ICINDEN GELEREK YAP!!!

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
Kardeşim neden umutsuzluğa sokuyorsun ..

Kardeşim benim düşüncem çalışabildiğin kadar çalış,bilmediğin soruları yapma.
Zararın neresinden dönersen kardır!
Umutsuzluk değil dostum,gerçekler acıdır.
Şimdi bu söyleyeceğim srNumbrs34'e:
Unutma şimdi çalışman bir şey farkettirmez,neden? Çünkü 3 sene boyunca bu sınava hazırlanman lazımdı. Sen milleti hackleme peşindeyken (lamer olmadığını düşünerekten söylüyorum bunu) millet harıl harıl ders çalışıyordu. Çalışan kazanır kardeşim. 27 Mayısta sınava girceğin yerler açıklanıyormuş,gireceğinyeri gör adapte ol. Sakın kopya çekerim deme, sınavdaki dijital saatin sağ üst köşesinde yanıp sönen bir ışık var. O kamera. Ama illa çekeceğim diyorsan dediğim gibi, sınava girceğin yeri en geç 31 Mayısa kadar git gör belki gizli bir yere kopya yerleştirirsin ;)

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Bu çalış diyenler acaba hiç mi sınawa girmedi, 3 senenin konuları toplu olarak çıkıyor, diyosunuz çalış full vs gibi, ancak adam 3 senenin konusunu 1 aya sıkıştırıcabilicek olsaydı, 3 sene eğitim verilmezdi ;)

Dostum yapıcağın pek bir şey yok bilgisayara devam edebilirsin bir şeyler öğrenir, meslek lisesinde kendine uygun olan bölümü seçersin...

Şimdi 1 ay çalışırsın 8. sınıf konularına belki %30 gibi bir kısımını bitirebilirsin, bu durumda bu sınawdan %15 gibi bir başarı yaparsın okuduğun ile bağlı olarak ilçede bir anadolu lisesine yerleşme şansın olabilir...

Amacım moral bozmak dğeil, boş yere ümitlenmemeni sağlamak..

Kusura bakma gerçekler bunlar.

colibari

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
600
0
##BURSA##
yaş ortalaması baya düşükmüş benmde kardeşim girecek oda hiç çalışmıyo ama adamdaki özgüven tavan :D dedim biyeri kazanamazsan yollarız imamhatip lisesine:D

1 May 2013
67
0
git önce tüm defterleri tekrar oku okuduğunun ardından konuyla ilgili tes çöz yanlışları hocaya göster günlük test kotası belirle her gün 5 - 10 - 15 soru arttır.. ! yoksa bi bok olamazsın

colibari

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
600
0
##BURSA##
bence git zaman tut ve test çöz sadece bunu yap sınavda yetiştirmek için kendine göre en iyi yöntemi bulmaya çalış ama ne olursa olsun sınavda zaman yetmedi deme gerisi gelir ben yazıyorm ama ben yetiştiremiyorm bizden geçti artık siz aynı hataya düşmeyn ben türkçe mat yapıyorm zaman bitiyo :S

srNumbrs34

Üye
20 May 2013
52
0
Bu çalış diyenler acaba hiç mi sınawa girmedi, 3 senenin konuları toplu olarak çıkıyor, diyosunuz çalış full vs gibi, ancak adam 3 senenin konusunu 1 aya sıkıştırıcabilicek olsaydı, 3 sene eğitim verilmezdi ;)

Dostum yapıcağın pek bir şey yok bilgisayara devam edebilirsin bir şeyler öğrenir, meslek lisesinde kendine uygun olan bölümü seçersin...

Şimdi 1 ay çalışırsın 8. sınıf konularına belki %30 gibi bir kısımını bitirebilirsin, bu durumda bu sınawdan %15 gibi bir başarı yaparsın okuduğun ile bağlı olarak ilçede bir anadolu lisesine yerleşme şansın olabilir...

Amacım moral bozmak dğeil, boş yere ümitlenmemeni sağlamak..

Kusura bakma gerçekler bunlar.

Sadece 8.sınıf konularından Çıkacak.

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Bu saatten sonra pek bı ıse yaramaz hem hayatımı belırleyecek dıyosun. :( ama en ıyı ıhtımalle once netten uzak dur sıfre koydur pcye vs vs. Soru bankalarını al test coz. 10 test cozdun mattan atıyorum bak en cok hangı konulardan yanlıs var. O konulara hızlıca calıs. Boyle 15 net arttırırsın rahat ama buna mutlaka uy yapamadıgını ısaretle hemen konusunu arastır ırdele.

Not: bu yollardan gectm lıse 3 üm. Sbs de oyp puanım 492 idi.

srNumbrs34

Üye
20 May 2013
52
0
Bu saatten sonra pek bı ıse yaramaz hem hayatımı belırleyecek dıyosun. :( ama en ıyı ıhtımalle once netten uzak dur sıfre koydur pcye vs vs. Soru bankalarını al test coz. 10 test cozdun mattan atıyorum bak en cok hangı konulardan yanlıs var. O konulara hızlıca calıs. Boyle 15 net arttırırsın rahat ama buna mutlaka uy yapamadıgını ısaretle hemen konusunu arastır ırdele.

Not: bu yollardan gectm lıse 3 üm. Sbs de oyp puanım 492 idi.

sbsde matematiği sallıcam dayı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.