Selam BakaRmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
merhaba beyler bende site hack yapmak istiyorum nasıl olur bu bite hack lütfen yardım bi yerden duymuştum cmd komutu açılıp ordan sitelere ping atılıyormuş nasıl oluyor bu ayrıntılı anlatırmısınız lütfen?

CrayberHitaf

Yeni üye
2 Haz 2010
18
0
öle biden hacker olmanız zor ama yavas yavas anlatımlı videolar'ı izliyerek baslıya bilirsinizi .. sitede videolar mevcut.

Bak kardeş Bu iş Yavas Yavas Yapmasına Gerek yok 3 Günde Site Hackliyen var 3 ayda 3yılda 30yılda Bu Yüzden Öle Bİrden Olmaz Deme O İzledine baglı Ayrıntılı Felansa Kapar İŞİ:twist:twist

CrayberHitaf

Yeni üye
2 Haz 2010
18
0
merhaba beyler bende site hack yapmak istiyorum nasıl olur bu bite hack lütfen yardım bi yerden duymuştum cmd komutu açılıp ordan sitelere ping atılıyormuş nasıl oluyor bu ayrıntılı anlatırmısınız lütfen?

Bak Kardeş çalıstıra Cmd Yaz pıng de yanına sıteyı yas oqe :twist:twist Ne Bu Hız Demeyın Eskkılerdenım

IISpYKiilErII

Katılımcı Üye
15 Ağu 2009
559
0
55
arkadaşım web-server güvenliğine gir orda güncel açıklar var onlara bak açıkları bulp mudahale edebilirsin ama çok hızlısın dikkatli ol :)

By_Yafes

Yeni üye
1 Haz 2010
10
0
ohoo gençler bu ne acele hackerlik sadece site hackle olan bir iş değil sql ile başla o açık birçoksitede var ama şunu söyleyeyim ilk başlayana zordur neden mi çünkü hiçbirşey ahkkında bilgin yok biraz araştır yani ilk nasıl başlanır kod öğren xxs nedir sql nedir öğren bunları sonra istedğini elde edersin çalışarak tabiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.