selam kız arkadaşima jest yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
selam arkadaslar yaf sabahtan beri googlede arıyorum bulamadım bisey kız arkadasıma onu ne kadar sevdıgımöı haykırmak ıstıyorum bıldınız scprit olur tema olur sablşon olur varmı turkce varsa paylasın lutfen:secret

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
İYİ GUZEL DIYOSUNUZDA BENDE DIYORUMKI BOLE Bİ SİTE OLSADA ACILISINDA SENIS EVIYORUM FELAN YAZSAA GULLER YAGSA NE BILEYIMM BEN TASARIMDAN PEK ANLAMAM O YUZDEN TEMALARLA FELEN ILGILENIYORUM :d

CracqwE-

Yeni üye
9 Haz 2010
19
0
Sanalda Yaptığın Birşey onu Sewdiğini Kanıtlamaz..
Bırakın Böyle İşleri Arkadaşım.
Git Kız Arkadaşının Yanına Akşam Cıkar Bir Yere.
Deniz Kenari Varsa Çek Kuytuya.
[Allahım Hepiniz Yanlış Anlıyorsunuz Anladığınızı Demicem :)) ]
Seni Seviyorum Diye Bağir.
Yada;
Biraz Masraflı bu ^ ^
Bir Sürü Gül Al Üstüne Yazı Yazdır Gülleri Takip Et Felan Diye.
Her Gülde Güzel Bir Söz Olsun.
En Son Güllerin Bittiği Yerde O Geldiği An Arkadan Gözünü Kapat Seni Seviyorum Aşkım de Kulağına..
[Ben Yaptığımda Tekme Atmıştı Başkası Sanmış :) :) ]

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
Alew ben sLytanda anŞlamiyorum bide ama egerki ben yaparim arkadasim siz yeterki mutlu olun sevginiz yurusun diyosan pm den mseaj at resimleri gonderim sana:D

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
Yada;
Biraz Masraflı bu ^ ^
En Son Güllerin Bittiği Yerde O Geldiği An Arkadan Gözünü Kapat Seni Seviyorum Aşkım de Kulağına..

GUZEL EVET MANTIKLI AMA BEN SITEDE ISRARCIYIM HAYLAA :):inv

KarLux

Katılımcı Üye
21 Şub 2010
439
0
Yada;
Biraz Masraflı bu ^ ^

Ben yaptımda noldu sanki ne geçti elime :S ARKadaş'a katılmıyorm bence deger verme bırak senden gördügü kadarıyla kalsın fazla yüz verdnmi astarını istiyorlar valla bak ben verdm kaybettm ama bundan sonra ben yapacagımı biliyorum :D

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
ben yaptımda noldu sanki ne geçti elime :s arkadaş'a katılmıyorm bence deger verme bırak senden gördügü kadarıyla kalsın fazla yüz verdnmi astarını istiyorlar valla bak ben verdm kaybettm ama bundan sonra ben yapacagımı biliyorum :d

arkadasim seninleonun arasinda yasanan dilog kotu olabilir ama bu demek deildirki herkezin sevgilisi kotudur deil yani

30 Ağu 2009
232
0
istanbul
sanaldakini bugün herkes yaptığı için kalıcı olsa bile çok fazla etkili olmaz. bence mektup tarzı birşeyler daha romantik. bak şöyle yapabilirsin bir tane güzel bir hatıra defteri alırsın. onunla olan güzel anılarını yazarsın verirsin. bence emek harcamak sevgini daha çok gösterir.

alev.80

Yeni üye
30 May 2010
32
0
ist
Ben yaptımda noldu sanki ne geçti elime :S ARKadaş'a katılmıyorm bence deger verme bırak senden gördügü kadarıyla kalsın fazla yüz verdnmi astarını istiyorlar valla bak ben verdm kaybettm ama bundan sonra ben yapacagımı biliyorum :D

aşk olsun öle denirlmi hiç belki onun kız arkdaşı hak ediyodur kızlar için öle demeyin ufakta olsa erkegin ettigi hediyeden çok mutlu olan tiplerizzz litfenn ::)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.