selam kız arkadaşima jest yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
selam arkadaslar yaf sabahtan beri googlede arıyorum bulamadım bisey kız arkadasıma onu ne kadar sevdıgımöı haykırmak ıstıyorum bıldınız scprit olur tema olur sablşon olur varmı turkce varsa paylasın lutfen:secret

alev.80

Yeni üye
30 May 2010
32
0
ist
emrah sende sitene koyma kız arkdaşının fotolarını falan güzel bişy degl buı bence ikinizin arasında özel kalbilcek şeyleri yap :) ben olsam kız arkdaşımn fotolarını göremsini istememi, kimsenin heleki internet alminde ...

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
bak kadın gozuyle bakın bırazzz :D kız dogru soyluyo anca konusuyolar benım cıktıgım kız su anda antalyada okuyor saten sımdı ben ona nerden cıcek alayım bu satte:D sıte en mantıklısıı hadın calıstırın kafaları

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
emrah sende sitene koyma kız arkdaşının fotolarını falan güzel bişy degl buı bence ikinizin arasında özel kalbilcek şeyleri yap :) ben olsam kız arkdaşımn fotolarını göremsini istememi, kimsenin heleki internet alminde ...
valla alev kımseden gızlı saklımız yok allaha sukur artık hersey ınternet saten sımdı koymasak bıle ılerde onada kendımede resmı sıte acmak zorundayız ısımız geregı o yuzden saten fotoları gozukecek

alev.80

Yeni üye
30 May 2010
32
0
ist
valla alev kımseden gızlı saklımız yok allaha sukur artık hersey ınternet saten sımdı koymasak bıle ılerde onada kendımede resmı sıte acmak zorundayız ısımız geregı o yuzden saten fotoları gozukecek

saklın gizlinden demedimki neyse emrah bi soralım bi kaç kişye atarım msj umarım buluruz ama çiçek mantıklı çiçekseptim die bi site vardı ordan ulaştıyolar :) hahaha buda aklında bulunsun :)

30 Ağu 2009
232
0
istanbul
evet artık bana kızamazlar çünkü sadece sana kızacaklar:)
ben ciddi ciddi site üzerinden bir şeyleri yapman taraftarı değilim. uzun süreli etki gösterecek bir şey olmalı.onun için de sadece pc yi açınca görmesi değil her zaman yanında olabilmesi önemli. bu yüzden sen bir hatıra defteri al onunla ilgili güzel anılarını yaz:)güven bana

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
selam arkadaslar yaf sabahtan beri googlede arıyorum bulamadım bisey kız arkadasıma onu ne kadar sevdıgımöı haykırmak ıstıyorum bıldınız scprit olur tema olur sablşon olur varmı turkce varsa paylasın lutfen:secret

emrahcım konuyu off topice de açabilirsin ;)

fikrimi sorarsan scripti felan boşver git yüzüne karşı soyle sevdiğini,bu sanal ortamda anlaşılıp yaşanacak türden birşey değil,seviyorsan hissediceksin,hissettiriceksin ;)

alev.80

Yeni üye
30 May 2010
32
0
ist
evet artık bana kızamazlar çünkü sadece sana kızacaklar:)
ben ciddi ciddi site üzerinden bir şeyleri yapman taraftarı değilim. uzun süreli etki gösterecek bir şey olmalı.onun için de sadece pc yi açınca görmesi değil her zaman yanında olabilmesi önemli. bu yüzden sen bir hatıra defteri al onunla ilgili güzel anılarını yaz:)güven bana

yavv yagmur yüreklim naptıınn hahahah:woott çiçek daha iyi fikirdi yada kendi parmagına kızında parmagına isimleri yazan dövme yaptırsın her an yanlarında olur muahhaha

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
emrahcım konuyu off topice de açabilirsin ;)

fikrimi sorarsan scripti felan boşver git yüzüne karşı soyle sevdiğini,bu sanal ortamda anlaşılıp yaşanacak türden birşey değil,seviyorsan hissediceksin,hissettiriceksin ;)
yahu abıcım ıllakı yazdıracaksınız bana ha sızde bu ısım degısebılır orda anladınızmı yanı ayse olur fatma olur olur oglu olurr o yuzden abım sen bılırsın bu ıslerı sen bana bı ask teması buluver yaff mysyolmudur nedır o olmasın ama ben cakmıyorum var sıtemdede koyaömıyorum dırek ftpden gondermelık olsun:yaho1

30 Ağu 2009
232
0
istanbul
yavv yagmur yüreklim naptıınn hahahah:woott çiçek daha iyi fikirdi yada kendi parmagına kızında parmagına isimleri yazan dövme yaptırsın her an yanlarında olur muahhaha
yok o kadarı çok abartı olur:) gitsin anılarını güzel anlarını yazsın ama son gün yazmış gibi yapmasın yıllardır o anları yazıyomuş gibi olsun:):):)süper olacak inanın bana lütfen:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.