Selamlar Efendim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

W0LKAN

Yeni üye
27 Kas 2020
34
5
İstanbul
Selamlar değerli THT üyeleri burada kendimi tanıtmadan önce bir sürü konu paylaştım ama baktım ki kendimi sizlere tanıtmayı unutmuşum :) Ben Yazılım ve Siber Güvenlikte her gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bunlar dışında okumak, yazmak, kod yazmak, yemek yapmak, bahçe işleri ile uğraşmayı severim. :( Şimdilik bu kadar yeterli sanırım. Başarılarınızın daim olması dileğiyle...

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 Ara 2020
61
0
Yeni gelmemişsin ama yine de hoşgeldin <3

Bu arada ileti nasıl gönderebilirim? Yani senin yaptığın gibi genel bir ileti? Siteyi biraz kurcaladım ama bulamadım.

W0LKAN

Yeni üye
27 Kas 2020
34
5
İstanbul

W0LKAN

Yeni üye
27 Kas 2020
34
5
İstanbul
Hoşgeldin dostum Yazılım ve Siber Güvenlik için doğru yere gelmişsin İyi Forumlar dilerim.
Biliyorum dostum :)

🔹Aramıza Hoş Geldin Dostum,

Forum kurallarını okumakta fayda var.

🔸Forum kuralları:
🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺
https://www.turkhackteam.org/forum-kurallari/1539302-forum-kurallari.html
🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻🔺🔻

♾ OBT is HerYerDe

Saygılarımla...

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

Eyvallah dostum ama okudum zaten :)

hoşgeldin tekrardan
Hoşbuldum dostum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.