Selamun Aleyküm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
Selamun aleyküm THT ailesi.

İsmim Enes, 30 yaşındayım. 20 yıldır bilgisayar ile uğraşıyorum. Yıllardan beri sizi takip ederek çokca istifade ettim. Üyeliğim vardı ama şifresini unuttum (RawSecurity).

Sanal ortamın en aktif olduğu (2005-2014) dönemler de bir çok forum da görev aldım. Eskiler de çok fazla aktiflik ve yenilik söz konusuydu. Sürekli birileri ya program yazardı, ya hack işleriyle uğraşırdı, kimisi FUD crypter yapardı kimisi XSS Shell ile uğraşırdı.

Akıllı telefonlar hayatımıza girdi gireli artık eski ortamlar çok fazla kalmadı. Özellikle MSN çağında sanal ortam da çok fazla insan vardı. Tabi artık elimizi cebimize attığımız da bir bilgisayar mevcut ve bütün işlerimizi oradan halledebiliyoruz fakat artık forum ve crypter dönemleri yavaş yavaş son bulmaya başlıyor çünkü insanlar cep telefonundan artık forum ve benzeri işlerle ilgilenmiyor. Youtube veya Whatsapp/Instagram/Twitter gibi alanlara yoğun olarak takılıyor ve işi bitince de gündelik işlerine odaklanıyor. Bugün bile en fakirin elinde Iphone mevcutken doğal olarak bilgisayar ve bilgisayar ortamları ciddi ölçüde azaldı.

İnşallah bu forum da eski ortamları gündeme taşıyabiliriz. Elimden gelen ne varsa sizinle paylaşmaya hazırım.

Allah'a emanet olun arkadaşlar.

Virustotal: https://www.virustotal.com/gui/file...4faac8f0cf58d6f7719ae6bdcc667c90440/detection

('Conqueror arkadaşımız, saatlerce emek verdiğim Executable içermeyen konumu sildiği için, bu konuyu da siler endişesiyle yukarıda virustotal linki ekledim.)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.