Selamun aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Toprakizm

Yeni üye
24 Mar 2021
1
0
Toprakizm yeni katıldım ve hack işine merağım var ama bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim hepinizi tanıdığıma memnun oldum
 

'CaptainKanka

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
410
2
Lamerika
a.selam dostum hoşgeldin. bir derdin olursa tht yardım merkezine konu açabilirsin. Senin yerinde olsam hemen bir yazılım diline başlardım ki web sitesi veya bilgisayar hangi alanda hack yapacaksan ona dair bir yazılım dili seçip, ilgili forumlarda bol bol makale okumanı tavsiye ederim. Kolay gelsin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.