Sermayemle çiftlik sitesi benzeri sanal oyun yapmak istiyorum.

senatork

Üye
4 Ağu 2012
183
0
Merhaba arkadaşlar.

160 Bin gibi sermayem var ve çiftlik sitesi gibi sanal oyun yapmak istiyorum nerden başlarım yada kimler yapıyor bu işi ?

Bana yardımcı olabilecek varmı.

O kadar paran var aç bi dükkan vs. demeyin. Yatırım yap falanda demeyip soruma cevap verirseniz sevinirim. :RpS_smile: :RpS_smile:

senatork

Üye
4 Ağu 2012
183
0
Bu aralar insanlar çiftlik muhabbetlerine baya karşı baktığı için aynısı olmasın. Farklı şeyler arıyorum. Mesela birisi solucan besleme sitesi yapmış bizde farklı şeyler yapalım.

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
En iyisi 2 tane coban al sen maaslı sistem gebeye yakın toklu koyun keci ne varsa topla uygun fiyattan dogumu gelince 1 tane koyun 3 5 tane dogum yapıyor böylelikle parayı katlarına katlayabilirsin. Ufak caplı'da araba alıp satabilirsin extradan ama koyun isini bilirsen saglam parası ve işi vardır

h2k2n

Uzman üye
30 Ağu 2007
1,002
1
Pentagon
Bence o işlere sakın bulaşma ciftlik bank yüzünden herkes çekingen oldu .. Ben detaymazinetteyim 5500 tl ile aylık 1350 tl alıyorum aslında 1600 ama 300 tl vergiye gidiyor 1 yıl boyunca bir düşün kardeş 6 tane alabiliyor kişi başı

Novic

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
467
0
o iş bir kere olur tosun gibi yüksek para kazanma hayali yüzünden elindekinden olma illa çiftlik diyorsan küçük bir çiftlik kur 1-2 inek koyun tavuk vs. başlarsın bunlar çoğaldıkça üretim artar. ama bunları bilinçli yap her önüne gelen koyun inek tavuk vs. bakamaz hayvanları heves uğruna telef etme

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Parayı illa ki har vurup harman savuracaksan, fakir üniversiteli arkadaşlar var burada... Onlara burs bağla..

Art arda benzer 4-5 site milleti kazıklayıp gitmişken sitene üye olacak enayi nereden bulacaksın?

...... Burası Türkiye, yine bulursun da.... az bulursun. Yeterince kâr edemezsin.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Aslında birnevi eskiden bende çok düşünüyordum bu fikri hatta politika bile çıkarmıştım kafamdan
Kurulumu çok basit lakin iyi bir script satın alman gerekiyor.
Domain ve hosting masrafın olacak sadece aylık olarak scripti birkere alırsın ömürboyu kullanırsın.

lazki123

Üye
25 Haz 2016
113
0
Büyük Beykoz
Senin yerinde olsam yarın çine bir uçak bileti alırdım Gezer tozardım daha sonra türkiyede olmayan bir ürün bulurdum çinde bazı sokaklarda üreticiler ürünlerini yollarda satıyorlar bir ürün bulur anlaşır ve ürünü türkiyeye getirip pazarlamasını yapardım Üreticiye başka kimseye satmamasını da söylersen tek olursun bu fikir biraz uğraştırıcı ama dönüşü kesin olacaktır.

senatork

Üye
4 Ağu 2012
183
0
Bence o işlere sakın bulaşma ciftlik bank yüzünden herkes çekingen oldu .. Ben detaymazinetteyim 5500 tl ile aylık 1350 tl alıyorum aslında 1600 ama 300 tl vergiye gidiyor 1 yıl boyunca bir düşün kardeş 6 tane alabiliyor kişi başı
O siteyi kullanan arkadaşlarım varda ben ponzi olarak bakıyorum oraya.

Bankaya yatırıp faiz alabilirsin ing bankda hosgeldin
%12 idi
Enpara'da vadeli hesapta zaten param "Ayın enparalısı" oluyorum her ay %13 faiz alıyorum :RpS_smile:

İng bank'ta mevduat hesabı aç, 100.000 TL'ye aylık en az 1.000 TL alırsın.
İNG Bank'ta oranlar düşük şuan enpara kullanmaktayım 160 Bin TL'ye aylık net 1709 lira alıyorum. Brüt olarak 2000 tl ama devlet faiz alıyor. :RpS_smile:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.