Siber Eğitmen Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,964
2
25
Nereye
Kulüp açma izni ReLaD tarafından alınmıştır.

Siber Eğitmen Kulübü

G9EGyv.png

SADECE WEB HACK EĞİTMENİ ALIMI AÇIKTIR ÖĞRENCİ BAŞVURULARI ATMAYINIZ

AŞIRI MERAK EDEN ARKADAŞLAR İÇİN BURAYA NOT DÜŞÜYORUM GEREKLİ İZİN GEREKLİ YERLERDEN ALINMIŞTIR YİNEDE AKLINDA SORU İŞARETİ KALAN OLURSA BANA ÜSTLERİME DANIŞIP SORABİLİR.

6JQMyk.png


Kulübümüzün Amacı TurkHackTeam Bünyesinde bir çok dalda Yardıma İhtiyacı Olan, Hangi Yoldan Gideceğini Kestiremeyen Ve Web Hacking'e Yeni Başlayanlara Yol Gösterme, Eğitim Verme Gibi Bir Çok Faaliyeti Bir Arada Yürütecektir. Yetenekli, İstekli Kişilerin Önü Açılmış Olacaktır. TurkHackTeam'a Yarar Sağlayacak Daha Çok Profesyonel Kişiler Yetiştirilecek Ve Gerekli Performansı Gösterenler, Bu Bilgiler Işığında Saldırı Timlerinin Gözünde "+" Puan Olacaktır.

Kulüp Faaliyetleri;

Webhack eğitimi
Grafik eğitimi
Ar-Ge eğitimi
Sosyal mühendislik eğitimi
Siber istihbarat eğitimi
Linux eğitimi


lOL4bp.png


ßyWick


2JyPEO.png


NoStopBoys

MyGf
55utd55 (izinli)
ch_arli41
Moyré
Hacknology
4aD9GY.png

kOA4dv.png

Web hack alanında eğitim verecek kendine güvenen arkadaşlar için eğitmen alımları açıktır başvuruları öm ile ulaştırabilirsiniz 24.12.2017 tarihinden sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır son başvuru tarihi 24.12.2017 pazar gecesi 23:59 dur

Ookay3.pngİsim:
Soy isim :
Yaş:
Kendinizi kısaca tanıtınız:
Gövde aktiflik durumu (THT adına aldığınız zone kayıtları ):
Daha önce eğitim tecrübeniz oldu mu? :
İletişim adresi skype ve whatsapp :
Referans ( şart değil ) :
THT' de yönetimde yer aldınız mı? aldıysanız nerede ne kadar sürede :
THT ' den uzaklaştırma aldınız mı? sebebi ve süresi :
Neden eğitmenlik? :
Öğrencilere ne katabilirsiniz:
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,473
202
24
Debian
Katılacak arkadaşlarıma,şimdiden başarılar dilerim.Dilerim sizler için güzel bir başlangıç noktası oluruz.
 

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,221
2
Anka Timinin Var Olması, Birşey Bilmeyenlerin Bilgi Sahibi Olmasınımı Sağlıyor Kardeş?

Aslında haklsınız, söylediğiniz açıdan düşünmemiştim. Ama ben şuna inanıyorum. Bilgiyi arayan her şekilde erişir. Ama böyle bir kulüp olursa, toplu halde olur bu bilgi, erişimi hızlandırmış olursunuz.
 

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,473
202
24
Debian
Katılacaklara başarılar, ama bence gereksiz olmuş. Anka Timi varken.

Anka timindeki her birey işsiz değil,herkesin reel hayatı okulu üniversitesi işi gücü var,eve gelince tim görevleri gövde gösterisi sorumluluğu var.Zaten Zaman oldukça vaktini üyelerle geçirmeyi seven kişiler onlar.

Fakat zaman olmayınca? bi anka bi kişiye eğitim vereceğine 2 anka görevlisi ve sbcnn kardeşim tüm katılanlara eğitim vermek,liderlerin bilgisi raporlama işlemleri tertip düzen, bilgiyi doğru ve belirli günlerde doğru şekilde göstermek öğretmek. Eğitimleri düzenlemek gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.