⭐️ Siber Güvenlik Kulübü ⭐️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,691
561
İmzanızda "Bilgi Toplama Kulübü Üyesi" olduğunuz belirtliliyor.Kulüpten ayrıldıysanız lütfen imzanızı düzenleyin.Ayrılmadıysanız aynı anda 2 kulüpte bulunmak yasak.Başvurunuzu iptal etmek için konu sahibi Pars hocam ile iletişime geçin.

Ben o kulüpten çıkmak için 'Adige hocama mesaj attım siliyorum.

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,503
689
Siber
Cevap: Siber Güvenlik Kulübü

Hocam Katılmak İsterdim Ama Beni Almassınız :( Daha Önce Turan Tim Ve Green Team'ada Başvuru Yaptım Onlara
Almadıysalar Bunada Almazlar
Merhabalar sayın üyemiz ;
Öyle bir algıya kapılmayın. Şansınızı Türk Hack Team bünyesi içerisinde olan bütün ekiplerde deneyebilirsiniz. Siber Güvenlik ekibi, eğitim verip üyelerimizin daha iyi yerlere ulaşması için kurulmuştur. Gönül rahatlığı ile başvuru yapabilirsiniz. Unutmayın THT yalnızca bir forum değil aynı zamanda bir ailedir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.