Şifresiz SMM Scripti [API İle Çalışır] //Creiz34

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
[FONT="Century Gothic[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/U2Ylu"] TIKLA[/URL]
Demo Linki; TIKLA
VirüsTotal Linki; TIKLA

Kurulum;

- Dosyaları İndirin.
- Sunucuya Atın.
- index.php açıp 16. satırda bulunan http://localhost/ucretsiz silip kendi kurduğunuz linki yazın.
- canpeksen.php'yi açıp 7 ve 8. satırları kendi API çekeceğiniz yere göre doldurun.
- 56. satırda bulunan 765 yazan yere api çekeceğiniz siteden hangi servisi çekmek istiyorsanız o servisin ID'sini yazın.
- 56. satırda bulunan quantity yazan yere bir siparişte kaç tane sipariş verilmesini istiyorsanız onu yazın.
- 57. satırda kurduğunuz site adresini yazın.

Kurulum bu kadar. Güle güle kullanın.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Son düzenleme:

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Dostum belki uğraşmak istemiyorsun ama, bu gerekli verileri post ile alıp yazdırır isen kullanıcılara kolaylık olur, Bu arada emeğine sağlık.

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Dostum belki uğraşmak istemiyorsun ama, bu gerekli verileri post ile alıp yazdırır isen kullanıcılara kolaylık olur, Bu arada emeğine sağlık.
Haklısın ama, bir önceki emek verip hazırladığım konu çöpe taşındı uyarısız. Dün bir kaç kişinin istediğini gördüm forum da o yüzden basite kaçarak yaptım reis. Kullanan böylede sorunsuz kullanabilir :) Teşekkürler :D :eek:pcuk

Dangerous01

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
275
0
Bu zaten smm panellerde example php de olan kod değil mi bakmadım koda da
Ama yine de eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.