Şifresiz SMM Scripti [API İle Çalışır] //Creiz34

Arifcanekmekcii

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
433
3
Istanbul
Hocam Elinize sağlık güzel olmuş,İP blok koyma şansınız var mı mesela ben izlenme yolladım 30 dk boyunca o izlenmeden yollayamayacağım süresi olacak ?

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Hocam Elinize sağlık güzel olmuş,İP blok koyma şansınız var mı mesela ben izlenme yolladım 30 dk boyunca o izlenmeden yollayamayacağım süresi olacak ?

İlk girişte session'u başlat, sessiona'a giren kişinin ip adresini ata diğer sayfalara session'u çağırarak kontrolünü sağla örneğin 1K Göntülenme gönderdi session'a şuanki zamanın üzerine artık kaç saat koyacaksan ata eğer şuanki zaman 2 saat sonrasına eşitse tekrar işlem yapabilsin.( if else ) (session) (time)

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Ellerine sağlık dostum

Teşekkürler arkadaşlar.
İlk girişte session'u başlat, sessiona'a giren kişinin ip adresini ata diğer sayfalara session'u çağırarak kontrolünü sağla örneğin 1K Göntülenme gönderdi session'a şuanki zamanın üzerine artık kaç saat koyacaksan ata eğer şuanki zaman 2 saat sonrasına eşitse tekrar işlem yapabilsin.( if else ) (session) (time)

Biliyorsun bu işi :D :saskin2:dil :eek:pcuk

'BLACK'

Uzman üye
25 Mar 2018
1,317
2
//İNSTAGRAM

M3TR0 hocam bir şey anlamadık ya :D Creiz34'ün dediği gibi post ile verileri sql'a yazdıracaz artık :D

mertcan0233

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
790
0
R00T
Biraz Daha Geliştirilirse Çok Süper Olur Örnek Etkenti Gelen Şiparişleri Kontrol Etsin Her 1 Url İçin Tek Şipariş Hakkı Olsun

adonelxr

Yeni üye
9 Ara 2017
29
0
Rize
Hocam keşke gerekli verileri post ile alıp yazdırsanız, inanın bizlere çok büyük kolaylık olur.
Birçok kişiden dua alırsınız emin olun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.