Silkroad hakkında herseyi buradan sorarak ögrenebilirsiniz!!!

monsterlook

Yeni üye
13 Nis 2007
1
0
slm kardesler ben 27 lvllik bi carla oynuom ama bu zamana kadar hiç sos dusmedi dusurme taktii var diolar ise yararmi ne dersiniz????????????

xxselcukxx01

Yeni üye
28 May 2007
4
0
arkadaşlar bn bu sitede yeniyim bana yardım edin nasıl gircem şu oyuna internet cafede ömrüm çürüdü 2 saat açtırıyom ya hiç giremiyom yada 1.5 saatim boşa gidiyo bn tek tıkta girmek istiyommmmmmmmmmmm

ozcan

Yeni üye
24 Haz 2007
2
0
AGACIGIM O CARI BANA VEREBİLİRMİSİN BEN DE YENİ BAŞLADIM AM BİLGİM BU SİTEDE N FALAN LÜTFEN KARDEŞİM BEN DE KASIM LÜTFENN 7 LWL LİK CARIM VAR YENİ BAŞLADIM LÜTFEEENNNNNNNN PLSSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HANGİSİNİ İSTİOSAN HEDE HACKER KARDESİM LÜTFEN MSN EM [email protected] tüm hacker kardeslerim eklesin

batubdk

Yeni üye
28 Şub 2007
26
0
hemen birşey sorucam bende 29 lvl car var cold 29 lvl bu buzu 30 lvl yapıp buzun son saldırısını açabilirmiyim????

bruglione

Yeni üye
28 Haz 2007
1
0
SELAM ABİ ben lvl 22 ama sikilleri bilmiyorum hangilerini açacağımı bi yardımcı olurmusun kullandığım uzun bıçak

NeoN_TR

Uzman üye
29 Haz 2007
1,302
8
KiMYa LaBoVaTuaRı
Arkadaşlar Eğer Ihtiyaciniz Olursa Banada özel Mesaj (pm) Atabilirsiniz..silkroad Hakkindaki Tüm Sorularinaza Güzel Ve Açiklayici Bir Dille Anlatirim..!

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
иǿ§vάγάŦяμ™;143506' Alıntı:
Arkadaşlar Eğer Ihtiyaciniz Olursa Banada özel Mesaj (pm) Atabilirsiniz..silkroad Hakkindaki Tüm Sorularinaza Güzel Ve Açiklayici Bir Dille Anlatirim..!
sen yokken biz vardık yanıtlayacaksan burdan yanıtla gizli saklı yok belki daha ii şeyler öğrenebilir üyeler

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
benbu oyunu nasıl oyunyacam ? Yardımlarınız bekliyorum şimdiden tşkler Kardeş...
şimdi kardeş baştan anlatayım
1. sitesini girip üye olman lazım (register) www.silkroadonline.net
2. oyunu indirmen lazım [url]https://tik.lat/Fer9H
fakat üye girişi istiyor
3. oyunu yükle ve masaüstündeki silkroad simgesine bas launcher açılıyor sonrada start a bas oyun açılıyor şansın varsa traficsiz zamanda dene oyuna girebilesin
4. giriş yaptıktan sonra create bölümüne gir orda karakterini yarat sağ alttan oluşturuyorsun tıklayarak
5. karakterin oluşunca bi limana gidiyorsun karakterine tıkla start a bas oyun açılıyor
6. m ye basarak haritaya bak dışarı çık ve canavar kesmeye başla ingilizcen varsa haritada potioncuyu silahçıyı felan bulursun
kolay gelsin repe teşekküre gerek yok gönlünden koparsa verirsin

12_yasin

Yeni üye
1 Tem 2007
2
0
Silkroad Online Oyununda Starta Bastığınızda Arap Yazısı Gibi Birşeyler Geliyor Diyorsanız
NUBOT Yüklenmiştir
??????????? İşaretlerini Anlatmıyorum.
Nubotu Yüklemişsinizdir.
Kurmuşsunuzdur
Oynamışsınızdır
Bazı Zamanda
Açılmadığı İçin Gelebilir
Nubotu Ben Sevmedim Siliyim Diyebilirsiniz
Nubot Aslında Kalkmaz Siz Nubotu Yüklerken KALICI Bir Programı Yani sro_client Dosyasını
C-Prgramfiles-Silkroad KLASÖRÜNÜN İçine Attınız Nubotu Kaldır Mak İçin Silkroad Klasörünün İçindeki sro_client Dosyasınıda Silmenizgerekmektedir Oyüzden Silemezsiniz ODA ARAP YAZISIYLA HATA VERİR...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.