Silkroad hakkında herseyi buradan sorarak ögrenebilirsiniz!!!

pritt

Yeni üye
1 Tem 2007
5
0
Arkadaşlar selamlar hepinize ;
lvl 29 olmama rağmen şimdiye kadar vakit geçirmek iiçin oynadım oyunu şimdi birazdaha ciddiye alarak oynamak istiyorum
şimdiye kadar pek incelemediğimden araştırmadığımdan bazı teknikleri ve taktikleri öğrenememişim bildiğim bazı şeyler bu bazı yaratıkların zehir atması ve bizim panzehir kullanmamız ancak ışık ile yapılan büyülere birşey yapılıyormu ve köpek için bi panzehir yapma şekli varmı yada ne bileyim benim aklıam gelmeyen ilginç teknik ve taktikler varsa rica edeceğim
iyi eğlenceler dilerim

dart

Yeni üye
7 Tem 2007
2
0
Offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

sikilroad ı indirdim
amaaaaneredenkayıt olcazzzzzz hhhhhhhıııııııııı söylersen memlun olurum
:secret:(

By_master

Yeni üye
14 Eyl 2006
19
0
Arkadaşlar acemiyimde para şifresi veya hilesi var mı ??
böle bişi yok ;)

nasıl meslek seciliyo weya nereden seciliyo acıl cwp:(
meslek seçimi die bişi yok :D
black suit giyersen thief,idendity card giyersen hunter,white flag giyersen trader olursun.bu sana kalmış ;)

bana biri silkroad uyelik almayı solesın yada versın!lütfen
https://tik.lat/8kWGq buradan üye olabilirsin ;)

By_master

Yeni üye
14 Eyl 2006
19
0
bn önceden çççooookk oynuodumm..char baya wr :D
şu anda öğretici konumundayım..silkroad'ı bırakmak istiyorum. .
buraya lvl ve server'ımı yazmam..sonra birçok kişi oyunla ilgili bedava bişiler istemeye başlar ;)

Son düzenleme:

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
bn önceden çççooookk oynuodumm..char baya wr :D
şu anda öğretici konumundayım..silkroad'ı bırakmak istiyorum. .
buraya lvl ve server'ımı yazmam..sonra birçok kişi oyunla ilgili bedava bişiler istemeye başlar ;)
ok bana sölesene şuu premiumla sp görevinin alındığı görevin adını bide nerden alındıını yazarmısın bide bir fire int sword char ım var arkadaşım 55k sp yapmıştı bende onun kadar yapmak istiyorum ne kadar fark bırakmalıyım anlatırmısın?

alp723

Yeni üye
10 Tem 2007
2
0
Sahi Bi Lvle Geldikten Sonrasikiliyorsun Sonra Gene Adamaçiyorsun Ondan Sikiliyorsun Gene Açikyirdun

savage-man

Yeni üye
10 Tem 2007
3
0
Ya Bu Silkroadda Ilk Girişte Bana Uyari Geliyo Trojenlerden Mi Diyorum Değil Başka Bişi Dende Değil Internet Olmasa Bn Buraya Yazi Yazamam

savage-man

Yeni üye
10 Tem 2007
3
0
Ya Pardon Rahatsiz Ediyorum Ama Bu Silkroad A Bn Girmeye çalişiyorum Uyari Geliyo Bana Internet Olmasa Zaten Bu Yaziyi Yazamam Virüslerden Mi Dedim Bilg. De Tek Bi Obje Bile Yok Neden Acaba Bilen Varmiiiiii >_< ?

By_master

Yeni üye
14 Eyl 2006
19
0
ρℓαуєяσнαт;153728' Alıntı:
ok bana sölesene şuu premiumla sp görevinin alındığı görevin adını bide nerden alındıını yazarmısın bide bir fire int sword char ım var arkadaşım 55k sp yapmıştı bende onun kadar yapmak istiyorum ne kadar fark bırakmalıyım anlatırmısın?
hotandaki herbalistden alacaksn...
"premium quest"

eğer elinde sos+5,som veya sun varsa 9gap'a çık derim..yapabilirsen...
eğer daha hızlı sp kasmak istiosan 9gap'ın üstüne bi de sp ticket al derim ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.