Sınıfta kalırmıyım

aktiftr

Üye
12 Haz 2016
179
0

derslerim önceki sene iyiydi takdirle geçtim ama şimdi sınıfta kalabilirmiyim?:RpS_sad:

önceki dönem ortalam 64

TheBlackShadow

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
563
0
Seni yabancı dil ne kadar kurtarırsa matematik o kadar düşürüyor :D ama üzülme sadece hocalardan sözlüler için biraz not iste merak etme kalmazsın ben bu heyecanı her zaman yaşıyorum:D

sMrXX

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
389
2
Kalu-Beladan
Hocam bir şey sorucam iznin varsa:
Geçen dönem yada sene takdir alıp nasıl böyle oldun ?
Ciddi Ciddi Soruyorum.Eğer arkadaşlarından kaynaklı ise o arkadaş grubunu terk et bence

aktiftr

Üye
12 Haz 2016
179
0
8.sınıftan 9 a geçtim zaten ben çalışmadan alırdım takdiri anlaşılan çalışmadan bukadar geliniyomuş bu dönemde çalışmayınca böyle oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.