Sistem hackleme işi ile ilgili

URJ

Yeni üye
29 Ocak 2019
9
0
şimdi bir sisteme sızmak için veya hack işi için yazılım dili öğrenmek şart mı mesel c++ gibi eğer öğrenmek şartsa öğrendik diyelim nasıl dizeceğiz de sisteme sızacağız

K4R4 BELA

Katılımcı Üye
19 Ocak 2019
292
1
Dostum bu diller için algoritmalar belirli kurallar var ama sen kendi
Yazılımını uretebilirsin
Sızmak için fazla bi dile de gerek yok linux işletim sistemlerinde bunu senin için yapan araçlar var forumda biraz araştırırsan çok şey bulabilirsin.

Subroom

Yeni üye
19 Ocak 2019
18
0
Mutlu
kardeşim c++ şartmı bilmiyorum fakat perl java python gibi yazılım dillerini bilmen gerektiğini biliyorum daha sonra kali linux üzerinden farklı programlarla yavaş yavaş sızabilirsin sistemlere.

URJ

Yeni üye
29 Ocak 2019
9
0
Dostum bu diller için algoritmalar belirli kurallar var ama sen kendi
Yazılımını uretebilirsin
Sızmak için fazla bi dile de gerek yok linux işletim sistemlerinde bunu senin için yapan araçlar var forumda biraz araştırırsan çok şey bulabilirsin.

şuanda linux kuracak pc'im yok win10 olan var herhangi bir program üzerinden yapılamaz mı hack işi?

Whorrox

Üye
31 Ocak 2019
53
0
Gökyüzü
dostum hem windows10 hemde linux kurabilirsin termux kullanmak içinde kanalım var fakat reklam yasak ara bulursun termuxta aynı linux gibi ve sistem hacklemek için program dili bilmene gerek yok iyi forumlar

Son düzenleme:

MALUK37

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
625
0
Hatay&#10003
Dostum HACK için yazılım dili bilmen lazım yoksa kamera gibi başkalarının yaptığı programları kullanırsın kendini hacker sanırsın programlama dili bilmen şart çünkü Kendi programlarınla savaş yapacaksın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.