Site Açıp Para Kazanbilir miyim?

SefaReis

Yeni üye
12 Ağu 2018
5
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar öğrenciyim 50 60 tlye bir websitesi açıp aylık 300 400 kazanabilir miyim. Ya da ne kadar kazanırım ne tarz bi sayfa açmam lazım bilginiz varsa yardımcı olun lütfen.

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
İnsanların dikkatini çekecek konulara deyin. Direk 500tl gibi büyük paralar gelmez. Zaman zaman büyümene , kaç kişinin web sitene girdiğine, reklam tıklanmalarına vb bağlı olarak belirlenir. İlk önce kendine bir konu belirle" ben bu sitede ne yapacağım ? "gibi

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Yabancı blog açabilirsin Türkçe sitelerden çok daha fazla reklam geliri elde ediyor. Onun haricinde bildiğin bir konuya yönel önceliğin para kazanmak olmasın

Dexter1999

Üye
3 Tem 2016
193
0
Hocam size bağlı hayal gücünüzü canlandırın cidi paralar kazana bilirsiniz size tavsiyem kodlama bilmiyorsanız php başlayın
Aga bana site açmak için forumda css ve html onerdiler ben de intenretde baktım css3 ve html5 pdflerini indirdim (egitim setlerini).Başka birşey gerekiyormu şimdilik? (Bu arada ben oyun sitesi açmak istiyorum mining gibi mesela.)

BurakOzmn

Yeni üye
23 Mar 2018
18
0
Ankara
öncelikle 50-60 tl gibi bir ücretle öyle paralar kazanmak için çok fazla uğraşman gerekir. Sorunun cevabına gelecek olursak benim tavsiyem şudur; öncelikle kendine bir site amacı belirle ve o amaç doğrultusunda bir siteyi aç. Sonra ise eğer bu site üzerinden büyük paralar kazanmak istiyorsan biraz paraya kıyıp belli başlı sitelerden 'Backlink' diye tabir ettitğimiz şeyi alman lazım.Backlink ile ilgili forumda illaki bilgi bulabilirsin ama kısaca özetlemek gerekirse senin google veya herhangi bir arama motorunda arama yaptığında sitenin üstlerde gözükmesini sağlayan şeydir(asıl alanım web olmadığı için bende detaylı bilmiyorum). Backlink olayını hallettikden sonra google ads üzerinden sitene reklam verip ordan gelir elde edebilirsin. Nekadar reklam görüntülemesi ve tıklanması = okadar maddi gelir demektir. Umarım açık ve anlaşılabilir şekilde anlatmışımdır, İyi Akşamlar...

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Siteyi açar açmaz ilk aydan bahsettiğiniz miktarlarda kazanmak imkansıza yakın diyebilirim. Çok emek ister. Site ne sitesi olacak, tutulacak mı bunlar önemli. Örneğin bir blog sitesi açtınız. SEO ayarları, yazı girme, site tanıtım vs derken uzun bir süreçle karşı karşıya olacaksınız. Ancak site hit alacak olursa neden kazanmayasınız? :)

Pewajez

Katılımcı Üye
20 May 2018
415
1
Instagram
İlk önce para kazanamayabilirsin ilk önce sitene seo,backlink ve siteni google'a çıkartman gerekiyor daha sonra bir reklam şirketi bul veya istersen adsense'den reklam alabilirsin ama siten illegal ise reklam vermez onun için reklam şirketi ile anlaşıp reklam alabilirsin ve para kazanabilirsin
Saygılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.