Site hacklemek ve gövde gösterisi hakkında

27 Haz 2016
70
0
Arkadaşlar şimdi kodlama bilmeden site hacklemek bilidiğiniz üzere mümkün ama wordpress siteleri .:D >>>bruteforce yönteminden bahsediyorum . Bruteforce ile site hackledik diyelim gövde gösterisine kabul edilir mi ?
Bir de normal site hackleyen abilerimiz ne üzerine hackliyor . Misyonda işte dinimize dilimize aykırı olanlarda demişiz . Bir anda 20 tane site hackleniyor mesela . O siteleri nerden buluyorlar adamın işi yok tek tek yabancı siteleri mi geziyor birşey var mı diye neye göre ve nasıl belirleniyor biraz açıklar mısınız

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Mesela adam dorkunu rusyanın devlet sitesine göre ayarlıyor rusyanın devlet siteleri çıkıyor :).Yani bu senin elinde dorkunu ingilizce yaparsan ingiliz siteleri :D rusça yaparsan rus siteleri

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
diyelim brute dan site dustu tek ona index atarsan bir site hacklersin ama shell sokup bagli oldugu sunucudaki siteleride hackliyebilirsen 15-20 hatta 100 ve yukarisina kadar hacklersin . brute degilde baska nasil olur dersen sql acik ararsin misal havij le ayni sekil acikli siteye giris yapip ayni islemleri yaparsin. hedef site ise girmek istedigin acik ararsin o sitede bunun icinde programlar var , acik bulup siteye girebilirsen gerisi yine ayni ...
govde gosteri si ise hackledigin sitelere zone alip toplu sekilde orda paylasirsin. zone ne dersen hackledigin sitenin anlik goruntusunu kayıt eder hackledigine dair ispattir.adamlar sonucta sitesini duzeltcekler ama zone aldigin link degismez kayıtl bir sekilde durur.

27 Haz 2016
70
0
diyelim brute dan site dustu tek ona index atarsan bir site hacklersin ama shell sokup bagli oldugu sunucudaki siteleride hackliyebilirsen 15-20 hatta 100 ve yukarisina kadar hacklersin . brute degilde baska nasil olur dersen sql acik ararsin misal havij le ayni sekil acikli siteye giris yapip ayni islemleri yaparsin. hedef site ise girmek istedigin acik ararsin o sitede bunun icinde programlar var , acik bulup siteye girebilirsen gerisi yine ayni ...
govde gosteri si ise hackledigin sitelere zone alip toplu sekilde orda paylasirsin. zone ne dersen hackledigin sitenin anlik goruntusunu kayıt eder hackledigine dair ispattir.adamlar sonucta sitesini duzeltcekler ama zone aldigin link degismez kayıtl bir sekilde durur.

Teşekkürler sorumun cevabı oldu :) Ben üzretsiz açılan site kabul edilmiyor sanıyordum hani kendisi açıp hackledim diyenler oluyor ya :trl :D

27 Haz 2016
70
0
Hocam şimdi wordpressten öylesine bir site açtım deniyim diye brute forcede admin yerine admin adımı pass yerine şifreyi ekledim ama ama tarattığımda sonuç vermiyor neden ?

27 Haz 2016
70
0
Abi wordpress e index atamıyorum dersler var ama görünüm kısmında editör diye birşey yok :/
------------
appearance bölümünde her şey var editör yok :D

Son düzenleme:

Czverf ToS

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
646
0
Mars
Ben 10. sınıf a geçtim bilişim bçlümü nü kazandım daha kodlama bilmiyorum Site hackledim arazüze erişimi kapattım ama hiç bir şekilde ben hacker in herkezi hecklerim en büyük benim demedim.Çünkü kodlama bilgin yok öğrenicem daha beb hava yapmıyorum yapmamda ama orda burda ezmeye kalkarlar dalga geçerler o zaman bi hava yaparsn benim fikrim bu.

27 Haz 2016
70
0
Kesinlikle hava atma gibi bir amacım yok . Burda hava atsam ne olacak burdaki nickimle kim tanıyacak :) . Sadece ufak bir heves gövde gösterisi bölümünü görünce ben de birşey yainliyim demiştim . Ama bir sorum olacak 10. sınıfta nasıl bilişim bölümünü seçtiniz anlamadım ?
--------------------
Ayrıca bir tane siteye erişimi kapatıp da hacker mi olunur zaten :D
---------------------------
Son olarak şu wordpresse nasıl index atıyoruz şuan editör yok görünüm bölümünde

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Bruteden hackle at gövdeye olur ve diğerleride siteye shell söküp serverde ki siteleri hackliyorlar ne kadar varsa 20-30 belki 5 dostum sql açığı çok kullanılıyor. .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.