Site hacklemek ve gövde gösterisi hakkında

27 Haz 2016
70
0
Arkadaşlar şimdi kodlama bilmeden site hacklemek bilidiğiniz üzere mümkün ama wordpress siteleri .:D >>>bruteforce yönteminden bahsediyorum . Bruteforce ile site hackledik diyelim gövde gösterisine kabul edilir mi ?
Bir de normal site hackleyen abilerimiz ne üzerine hackliyor . Misyonda işte dinimize dilimize aykırı olanlarda demişiz . Bir anda 20 tane site hackleniyor mesela . O siteleri nerden buluyorlar adamın işi yok tek tek yabancı siteleri mi geziyor birşey var mı diye neye göre ve nasıl belirleniyor biraz açıklar mısınız

26 Haz 2016
188
0
Hocam şimdi wordpressten öylesine bir site açtım deniyim diye brute forcede admin yerine admin adımı pass yerine şifreyi ekledim ama ama tarattığımda sonuç vermiyor neden ?

Brute Force belirli admin ve şifre kombinasyonlarını deneyerek siteye erişim sağlamaya çalışır. Değiştirilmiş bir admin şifresine ulaşamaz( eğerki listede yoksa) index içinse Apparence>Editor'e giriş yapcaksın eğerki shell atmayı başarır ve Mass yapabilirsen birden çok siteye index atabilirsin he ama shell yapamadın ozaman index.php sayfasına bas indexini kontrol et sonra baktın olmuyor diğer .php li yerlere basacaksın index işinde tamam sonra yapacağın şey zone alma sitelerine gidip mesela zone-h.org > notify kısmından Turan Ordusu adına zone al. Yanlız zone Tht'de geçerli olabilmesi için ;

1- Turan Ordusu adına alıncak
2- İndex'deki isimle forumdaki ismin aynı olucak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.