Site nasıl açılır

Kanbiçer

Yeni üye
9 Eyl 2021
48
16
17
Sevgili arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz diyorum ve direkt olarak konuya geçiyorum ben bir lise öğrencisiyim ve site açarak para kazanmayı düşünüyorum ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum öğrenci olduğum için en üretsin şekilde nasıl site açarım ?

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
900
22
dolar olarak hesaplanır yanı ayda 2 dolar yılda 100 dolar ile hesaplanıyor hele ki bu com veya shop ise daha cok alır ben de pek bilmiyorum vallah ama ucuz yerlere de var

mustehzi

Üye
29 Eki 2018
111
8
Mahsûsa
İçeriğin hazırsa, siteyi kodladıysan ve güvenliğini bir şekilde sağladıysan siteni barındırabileceğin bir hosting firmasına ihtiyacın var. Hosting firmasını seçtikten sonra öncelikle bir domain (alan adı) almalısın, genellikle dolar endeksli olduğu için biraz tuzlu olabilir bu işlem. Sonrası zaten FileZilla gibi bir FTP istemcisinden yaptığın sitenin dosyalarını barındırdığın kısma, hazırladığın site dosyalarını atmakla geçiyor. "Ücretsiz bir şekilde halledemez miyim?" diyorsan Profreehost'u öneririm, fakat bu şekilde açtığın site http olarak protokollendirilir ve bu da sitenin güvenli olmadığını tanımlar. Bunlara ek olarak ücretsiz bir şekilde siteni barındırırsan pek çok özellikten mahrum kalabilirsin, iyi bir şekilde ücretsiz sağlayıcılar varsa konu altında beni de yeşillendirirse sevinirim.

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,119
JİGK
Merhaba,
Başta sitenin amacını bulun ve tasarlayın. Diğer domainleri sorgulayarak bir domain ve hosting satın alın daha sonrasında ise sitenizin tasarımın yapın. Kendinize blog vb. ücretsiz şeyler de açabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmeneniz için size bir kaç link bırakacağım, okuduğunuz zaman kafanızda bir yol tasarlanır diye düşünüyorum;

Ayrıca maddi gelir elde etmek istiyorsanız NFT tasarlayıp satabilirsiniz , nasıl yapılıp satıldığına dair forumumuzda daha önce bir konu açılmış aşağıya bırakacağım. Son olarak internet üzerinden ek gelir imkanlarını anlatan bir konu daha açılmıştı, onu da aşağıya bırakacağım. Umarım bu linkler sizlere yardımcı olur, iyi günler dilerim.

'Thunder

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
768
156
Sky
Çok bir bilgin yoksa site kurmak ile alakalı wix üzerinden site kurup ödemelerini yapıp ufak ödemeler zaten profesyonel bir site açabilir ve ilgilendiğin alanda satış yapıp para kazanabilirsin.

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
Merhaba değerli üyemiz, ücretsiz olarak site açmak isterseniz; Eğer ki programlama bilginiz yok ise size bir PHP kursu önerebilirim. Bu kursu ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu kursu bitirdikten sonra ileri düzeyde, dinamik ve veritabanlı, mükemmel düzeyde web siteleri oluşturabilirsiniz.
PHP

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Sevgili arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz diyorum ve direkt olarak konuya geçiyorum ben bir lise öğrencisiyim ve site açarak para kazanmayı düşünüyorum ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum öğrenci olduğum için en üretsin şekilde nasıl site açarım ?
Merhaba,

Google sites ile site kurup, Google domains ile domain satın alabilirsiniz ve Google adsens ile para kazanabilirsiniz

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,644
1,605
Merhaba, aşağıdaki konudan ilgili başlıkları okursanız kafanızda bir şeyler canlanacaktır.

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
77
Merhaba,
Minimun 300tl ile başlayabilirsiniz eğer güzel bir fikriniz var ise şimdiden kurun derim ve para kazanmayı düşünüyorsunuz bunun için insanların yararına olucak ve ilgi çekicek bir websitesi kurmalısınız.hazır websiteleri var onları kurup kodlarında değişiklik yapabilirsiniz, kendinizde yazabilirsiniz html, css, javascript, php, mysql öğrenerek.

Hazır script indirme sitesi;
Hazır script kurma;
İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.