Siteye bağlı olan bir programa girmem gerekiyor.

Mordekayz

Katılımcı Üye
21 Tem 2015
352
0
Aşağıda gördüğünüz programa giriş yapmam gerekiyor program siteye bağlı ve girip üyeliğimi kontrol ediyor eğer paralıysa üyeliğim giriş yapıyor benim bir şekilde bu programa girmem lazım fakat hiç bir yolunu bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.

to79wtje.png

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Aşağıda gördüğünüz programa giriş yapmam gerekiyor program siteye bağlı ve girip üyeliğimi kontrol ediyor eğer paralıysa üyeliğim giriş yapıyor benim bir şekilde bu programa girmem lazım fakat hiç bir yolunu bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.

to79wtje.png

Zor iş. Laf olsun diye demiyorum cidden zor iş. Aklıma gelen bir yöntem, disassemble et, source koddan çalıştır, ya da debuger üzerinden disassemble edilmiş exeyi bi çalıştır. Tahminimce üyeliği kontrol eden fonskiyon booleandır. Eğer üyelik kaydı bulunmadıysa false döndürüp çıkış yapıyodur. O fonksiyonun registerını bulup, değeri değiştir. Değer true olduğu için asdas adsad gibi bi üyelikle de giriş yapabilirsin.

Tabii ki yukarda yazdıklarım tamamen iyi durum senaryosu. Garanti obfuscation kullanmışlardır. Bahsettiğim reverse engineeringi de yapamazsın haliyle. Lakin bu sadece bir öneri.

Ya da, web site üzerinden birşeyler denersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.