Sizce Bir Simülasyondamı Yaşıyoruz?

Arenklord

Uzman üye
9 Mar 2023
1,294
666
Orta doğu

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,684
1,582
🔱
sevgi değerdir arkadaşlar değer aileniz dostlarınız kardeşlerinizin arasında mutlak bir bağ dır kesip atmamalısnız
Sevgi üzülmektir.Ama hiç ölmeyen ve hep yanınızda olan bir varlığı severseniz kazanırsınız.Bu kişi de Alemlerin Rabbi Allahımdır. Tabi vatanımın bölünüp ölmeyeceğini de biliyorum. Bunlar beni ayakta tutuyor.

Arenklord

Uzman üye
9 Mar 2023
1,294
666
Orta doğu
Sevgi üzülmektir.Ama hiç ölmeyen ve hep yanınızda olan bir varlığı severseniz kazanırsınız.Bu kişi de Alemlerin Rabbi Allahımdır. Tabi vatanımın bölünüp ölmeyeceğini de biliyorum. Bunlar beni ayakta tutuyor.
Sevgi mutlak hüküm ve kerem Sahibi Allah cc yer yüzüne temaşa ettirdiği bir rahmet parçasıdır öyle ki hayvanların dahi birbirilerine yavrularına sevgi duyması bundandır en ufağından dahi olsa aslanın parçalayan ağzının yavrusu için bir yatak olur zaman zaman bu Allahın yer yüzüne indirdiği sevgi rahmetidir

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,129
569
Belirsiz
Arkadaşlar sizce biz bir simülasyonun içindeki basit kod parçacıklarından mı ibaretiz?
Son zamanlarda aklıma çok takıldı ve ileride olacağı kesin bir şey gibi gözüküyor.
E ama yapan medeniyetler (simülasyonu) ölümden sonrasını ayarlamışlarmıdır?
Tamamen müslümanım onu söyliyim :)
Ama işte, ölümden sonrası ahirette...
Gerisini anladınız ama ben bunları belirli bir tırnak yani sınır içinde anlatmaya çalışıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?
:D düşünmüyorum

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Sizi Bilmem Ben İslam Üzerinden Yorumlayacağım. Simülasyon Değil. Yüce Allah.cc Tarafından Yaratılmış Bir Dünya, Allah'ın Kullarını Sınadığı bir Yer. Bu Tarz Sorular Elbette İnsanın Yaratılış Fıtratında Olan Merak Sayesinde Ortaya Çıkmaktadır, Fakat Gayet Mantıklı Ve Her Bir Cümlesi Bir Birini Açıklayan Kuran-ı Kerim Okunursa Daha İyi Anlaşılacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.