Sos Som Sosun Hangi Yaratiklar Atar

xquannah

Üye
13 Mar 2007
67
0
kütahya bartın istanbul
adam gibi konus ben dogru bildigimi soyluyorum hakaretlerini kendine sakla ona bakarsan ben eylul ayından beri topu topu girdigim sadece 2 hafta oyuna oda bu son haftalar kim amale istersen haziran 15inden sonra yeni bir server acılırsa orda aynı anda kasmaya baslayalımda herkez gorsun kaybeden carları digerine teslim eder kabul mu

xquannah

Üye
13 Mar 2007
67
0
kütahya bartın istanbul
yaw kerdesim istersen sende girersin saat bası yada istedigin arada heran pm atarsın o sıra hemen cvp gelmezse anlaki botta adam yok bilgisaayr basında bota bıraktıgındada bilgisayar basında bekleyecek degil yaa

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
peki bişe diecem siz 24 saat kasıcakmısınızki saat başı kontrol edebileyim ayrıca srobot ta mesaj ayarlıyorsun o mesajlar çıkıyor
gerçi pek ayarlama olmaz

xquannah

Üye
13 Mar 2007
67
0
kütahya bartın istanbul
sürekli aynı msj geldiginde anlamayacakmısın valla ben simdiye kadar öle bir hafta kasmayı denedim 3 gun hiç uyumadım ondan sonraki 4 gunde sadece 3 saat uyuyarak kastı idim bir ara o 3 saatte stala bırakıyordum

MehmedHan

Üye
16 Ocak 2007
177
5
Kahramanmaras
hayır sımdı ben calısıyorum eylul ayında rahatca oyunu oynayabılırım ıslerım cok yogun bu sıralar sadece aksamları 3 saat vaktım oluyo onun ıcın sen benden onde gıdeceksın hemde cok onde...

SoLdier_

Üye
24 Mar 2007
54
0
yaw aga yardm plzz..

ya bn şimdi 41 im 42 glavie lazım..ama hiç düşüremıom hangı yaratıı ne kadar süre kesmem lazım..??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.