Tel i Sıfırladım Eski Hesabı İstiyor ?

EndOfRoad

Üye
13 Ocak 2018
130
0
TürkHackTeam
Arkadaşlar Şöyle Giriyim Şifresini Unuttuğum İçin Telefonu Sıfırladım Eskiden Hiç Hesap Falan İstemeden Direk Giderdim Şimdi Eski Hesabı İstiyor Yeni Hesap Deniyorum Kabul Etmiyo Eski Hesabıda Hatırlamıyom Varmıdır Bir Yolu? Model : Samsung Grand Prim +

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Arkadaşlar Şöyle Giriyim Şifresini Unuttuğum İçin Telefonu Sıfırladım Eskiden Hiç Hesap Falan İstemeden Direk Giderdim Şimdi Eski Hesabı İstiyor Yeni Hesap Deniyorum Kabul Etmiyo Eski Hesabıda Hatırlamıyom Varmıdır Bir Yolu? Model : Samsung Grand Prim +

Merhaba, altta yazacağım gibi yaparsanız telefonunuz açılacaktır ama bunun için de OTG kablosu gerekiyor.

otg_kablo_nedir-1.png

Videoda görünen sürüm aklınızı karıştırmasın, aynısını yapacaksınız.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=az5KbCs17ks[/ame]

Dosya: İndir samsung bypass google verify apk

Vt : https://www.virustotal.com/tr/file/...4f88db3ac43627c61400b746/analysis/1533503310/

OTG kablo ile bağlantısını yapınız.Burada yapmanız gereken diğer işlem ise USB bellekteki dosyalar karşınıza geldiğinizde APK dosyasını yükleyebilmek için önce Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

Siz APK dosyasını videodaki gibi gösterilen yerden açacak olursanız kısa süre sonra işlem bitecektir ve cihaz açılacaktır.Açılışı ise ilk gün gibi yeni bir hesap ile açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

EndOfRoad

Üye
13 Ocak 2018
130
0
TürkHackTeam
"Squ4LL usb yi denedimde telefon görmedi kablo ile kesin olurmu?

"Squ4LL orta tuşa 3 kere basınca açılan yerden biraz uğraşarak googleye girdim ordan dosyayı indirsem olurmu?

"Squ4LL dosya co dan yapadımda aynı dosyayı dosya tc tükledim öyle birde deniyim

"Squ4LL dosyayı açtım ama ayarlar menüsü geldi :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
"Squ4LL usb yi denedimde telefon görmedi kablo ile kesin olurmu?

Usb görmüyorsa kablo görebilir. Sonuçta telefoncuya da gitseniz oda sizden 30-40 tl alıp aynı işlemi yapacak veya benzeri işlemi yapacak. Onun yerine 5-10 tl kablo alıp en azından deneyerek öğrenmiş olursunuz.

Benim başıma gelmediği için sadece çözüm yollarını önerebiliyorum.

"Squ4LL orta tuşa 3 kere basınca açılan yerden biraz uğraşarak googleye girdim ordan dosyayı indirsem olurmu?

Oda olur bir deneyin.

"Squ4LL dosya co dan yapadımda aynı dosyayı dosya tc tükledim öyle birde deniyim

"Squ4LL dosyayı açtım ama ayarlar menüsü geldi :)

Sürekli post atmak yerine videoki gibi uygularsanız sorununuzun çözüleceğine inanıyorum.

Son düzenleme:

EndOfRoad

Üye
13 Ocak 2018
130
0
TürkHackTeam
"Squ4LL çok teşşekür ederim hocam videodakiyle tam bitiriyodum telefonun jarjı bitti ama oraya kadar geldi açılınca zaten yolu biliyorum en kısa zamanda nasıl yaptığımı yazarım ki başkalarıda faydalansın :)

"Squ4LL Hocam 0dediği gibi yaptım en son fabrika ayarlarını sıfırlamaya bastım telefon kapandı açaıldı gene aynı ekran geldi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.