Telefon alacağım. Öneriniz lazım.

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Arkadaşlar telefon alacağızda hangisini önerirsiniz?
Benim aklımda Redmi note 8 var.
Fiyat Performans olursa iyi olur.
Şimdiden önerileriniz ve tavsiyleriniz için teşekkürler. :)

YolunYolcusu

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
330
152
teknoloji mağazalarında bütçenize uyan telefonları karşılaştırma özelliğiyle karşılaştırıp özelliklerine göre size uyanı alabilirsiniz.

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,634
1,654
Benim önerim Huawei dir kaç yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkarmadı

Wracker

Üye
18 Haz 2021
231
50
New York
Hocam ama sizin ki pro ve pronun işlemcisi mediatek. Mediatek de ısınıyor. Yani normaldir ısınması.
Note 8 in işlemcisi snapdragon
bizden biri daca yeni poco x3 nfc diye tel aldi xiaomi alt markasi 3100 e 6gbram 128 hafiza snapdragon islemci kac bilmiom alip inceledim iyi geldi baya bana sarji cok iyi 3 gundur kullaniodu cok sık kullanmasina ragmen 3. gunde sarji 60 di tel iyi ama uzun kullanimda nasil performans olur acaba uzun kullananlara sormak lazim

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
bizden biri daca yeni poco x3 nfc diye tel aldi xiaomi alt markasi 3100 e 6gbram 128 hafiza snapdragon islemci kac bilmiom alip inceledim iyi geldi baya bana sarji cok iyi 3 gundur kullaniodu cok sık kullanmasina ragmen 3. gunde sarji 60 di tel iyi ama uzun kullanimda nasil performans olur acaba uzun kullananlara sormak lazim
Yani poco dan bahsediyorsunuz bende zamanında bakmıştım özellikleri çok iyi ee işlemcisi sd732 idi sanırım
Yani dünya da sd732 tek poco da kullanılmıştı ama tqbi kullanan varsa bilmiyorum ama telefon çok iyi

meyf.exe

Yeni üye
18 Haz 2021
12
5
Türkiye
Hocam bütçeniz ne kadar acaba 5000 tl civarına çıkabilirseniz sasung s20 fe öneririm ben 1 aydır kullanmaktayım gayet memnunum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.