!!!...Telefon Önerisi Lazım ...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Beyler Telefon Alacağım ve Almışken Güzel Birşey Olsun İstiyorum.Fotoğraf Ses Performans Falan Güzel Olsun
Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Birkaç Telefon Arasında Kaldım

1.LG G3 32 Gb (Asıl) LG G3 32 Gb Tıkla

$_35.JPG

2.Asus Zenfone 2 (Asıl) Asus Zenfone 2 32 Gb Tıkla

asus-zenfone-2-1.jpg

3.Asus Zenfone 2 Lazer (Pek Sevmedim) Asus Zenfone 2 Laser Bunu Pek İstemiyorum :) Tıkla

Markanın Yanından Satın Alınabilecek Yerler Var Telefon Özellikleri En Altta MEvcut İnceleyebilirsiniz

Son düzenleme:

Crypto07

Üye
17 Ağu 2015
70
0
Beyler Telefon Alacağım ve Almışken Güzel Birşey Olsun İstiyorum.Fotoğraf Ses Performans Falan Güzel Olsun
Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Birkaç Telefon Arasında Kaldım

1.LG G3 32 Gb (Asıl)

$_35.JPG

2.Asus Zenfone 2 (Asıl)

asus-zenfone-2-1.jpg

3.Asus Zenfone 2 Lazer (Pek Sevmedim)

Buda Satın Alınabilecek Yerler Telefon Özellikleri En Altta MEvcut

LG G3 32 Gb Tıkla

Asus Zenfone 2 32 Gb

Asus Zenfone 2 Laser Bunu Pek İstemiyorum :)

benim tavsiyem lg g3.

sebebi ise lg yi beğeniyorum çoğu kişi lg kullanıyor. asus u takip etmiyorum ama telefon sektörüne gireli çok uzun zaman olmadı diye biliyorum.

bu arada internette incelemeleri oluyor telefonların onlara bir gözat hangisinin özellikleri hoşuna giderse onu al derim.

iyi forumlar ...

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
benim tavsiyem lg g3.

sebebi ise lg yi beğeniyorum çoğu kişi lg kullanıyor. asus u takip etmiyorum ama telefon sektörüne gireli çok uzun zaman olmadı diye biliyorum.

bu arada internette incelemeleri oluyor telefonların onlara bir gözat hangisinin özellikleri hoşuna giderse onu al derim.

iyi forumlar ...

Arada Kaldım Resmen :)

sen bu kadar ucuz telefon almazsın ama ben g361 core prime kullanıyorum çok memnunun 3 gün önce aldım

Bu sene 12.sınıfım Allah ın izniyle Bilgisayar Mühendisliğine gitmeyi düşünüyorum yani birde laptop lazım eğer biraz daha pahalıya kaçarsam peder beni keser :) sonrada 128 KB lık Eski Laptoplardan Hediye Gönderir Yani Ne Kadar Ucuz Telefon O Kadar İyi Laptop

Performans istiyorsan Asus Zenfone 2 daha performanslıdır. O fiyata alınacak en iyi telefonlardan birisidir.

İşlemci LG de daha yüksek ama :)

Değerli Yorumlarnız İçin Teşekkür Ederim

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Arada Kaldım Resmen :)

Bu sene 12.sınıfım Allah ın izniyle Bilgisayar Mühendisliğine gitmeyi düşünüyorum yani birde laptop lazım eğer biraz daha pahalıya kaçarsam peder beni keser :) sonrada 128 KB lık Eski Laptoplardan Hediye Gönderir Yani Ne Kadar Ucuz Telefon O Kadar İyi Laptop

İşlemci LG de daha yüksek ama :)

Değerli Yorumlarnız İçin Teşekkür Ederim

Performans tek işlemciye bakmıyor hocam. Antutu Benchmark testinde
Asus Zenfone 2= 42542
LG G3= 40722
almışdır. Buda daha fazla performans demek.

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Performans tek işlemciye bakmıyor hocam. Antutu Benchmark testinde
Asus Zenfone 2= 42542
LG G3= 40722
almışdır. Buda daha fazla performans demek.

Antutu benchmarkın ne demek olduğunu biliyor musun dostum? Bütün donanımlarla birlikte performansı denk alır yani asus performans olarak daha öndedir ama sen istersen lgde alabilirsin tavsiyem asus tarafından :)

Benchmark dediğin olay 1. de yaptığında atıyorum puan 50.000 çıkıyorsa 2. de 42.000 çıkıyor. Değişiyor benchmark testlerine inanma.
Dostum ne için istiyorsun? Bende LG G3 var ama isteğine göre Lg veya Asus önerebilirim.

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
Benim Tavsiyem 2 çünki , bi akrabamda görmüştüm adamın telefonu virüs kabul etmiyor dosyayı temzileyip anca indirebilirsin yani , hemde çok cabuk sarj olan ve çok az sarj yiyen bir telefon imiş , ve de donma-kasma gibi durumlar olmuyormuş , tek kötü yanı , tuşu 1 ayda bir yenilemelisin o tuşda zaten bi 5 tl mi ne.

Not:Bu akrabamın bana önerisi tam olarak böle yazmıştı bana istersen dene.

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
913
0
Türkiye
onerdiklerin arasından en iyisi şuan zenfone 2 performans canavarı tabi o fiyata göre ekımde gonullerı fethetmek ıcın xperia z5 ler geliyor bilginiz olsun :)

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
performans istiyosan asus zenfone 5 para tasarrufu ve performans istiyosan general mobile 4g (GENERAL MOBİLE 4g özellikleri asustan çok az düşük) eğer güzel görünümlü istiyorsan k&g drive 3

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Benchmark dediğin olay 1. de yaptığında atıyorum puan 50.000 çıkıyorsa 2. de 42.000 çıkıyor. Değişiyor benchmark testlerine inanma.
Dostum ne için istiyorsun? Bende LG G3 var ama isteğine göre Lg veya Asus önerebilirim.

Benim için iyi fotoğraf çeksin sesi iyi çıksın birazda performansı iyi olsun çıkan yeniliklere aya uydurabilsin :)

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
Nexus 5e de bakabilrsin, ürün özelliklerinde cpu hızı, rami vs.. lg g3'ten düşük olmasına rağmen performansı gerçekten iyi bir telefon. Sanırım saf android olmasından kaynaklanıyor, youtube'de karşılaştırma videolarına bakarsan görebilirsin.

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
1000 tl verebileceksen bundan daha iyisini bulamazsın Meizu MX4 inceleme videosu: http://youtube.com/watch?v=ukYtrj3pS_8

Buda iyiye benziyor iyi incelemek gerekli :)

Meizu mx4 niye eklemedin bilmiyorum ama yakında da MX5 geliyor o telefona bir bak derim

İlk defa duydum :)

Benim Tavsiyem 2 çünki , bi akrabamda görmüştüm adamın telefonu virüs kabul etmiyor dosyayı temzileyip anca indirebilirsin yani , hemde çok cabuk sarj olan ve çok az sarj yiyen bir telefon imiş , ve de donma-kasma gibi durumlar olmuyormuş , tek kötü yanı , tuşu 1 ayda bir yenilemelisin o tuşda zaten bi 5 tl mi ne.

Not:Bu akrabamın bana önerisi tam olarak böle yazmıştı bana istersen dene.

nasıl tuşları yenilemelisin derken biraz açarmısın :)

performans istiyosan asus zenfone 5 para tasarrufu ve performans istiyosan general mobile 4g (GENERAL MOBİLE 4g özellikleri asustan çok az düşük) eğer güzel görünümlü istiyorsan k&g drive 3

benim için performan :) fotoğraf çekmesi sesi iyi olsun süper olur :) 5 e hiç bakmadım hatırlattığın iyi oldu :)

Nexus 5e de bakabilrsin, ürün özelliklerinde cpu hızı, rami vs.. lg g3'ten düşük olmasına rağmen performansı gerçekten iyi bir telefon. Sanırım saf android olmasından kaynaklanıyor, youtube'de karşılaştırma videolarına bakarsan görebilirsin.

Evet buda olabilir aslında :)

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Zenfone 2 yi bilmem ama Lg g3 un hoparlör u mukemmeldir. Fotoğrafları falan çok iyi ceker ama on kamerası idare eder öyle kötü foto çekmez ama çok da iyi çekmez. Arka kamerasına soylenecek soz yok. Performansi da çok iyidir. 2K ekran oldugu icin bataryayi biraz fazla sömürüyor. Bir se 2k yuzunden snapdragon 801 diger 801lere gore daha az performans gosteriyor. Onun dışında superdir. Guncelleme konusunda suphen olmasın. Guneste full parlaklikta rahat goruyorum. Asus bu telefonun bir alt ozelliklerine sahip. Neredeyse aynısı. Kopyasini yapmislar tasarim da bile benzerlikler var.
Bence Lg.
Ama dayanıklılık( digerleri dayanikli degil mi diye dusunursun dayanikli ama sony kadar degil)+ su gecirmemezlik de istiyorum dersen Sony. Sony'nin sarj sıkıntısı yok ve diğer telefonlara gore daha sağlamdır. Ama Lg g3 e gore ozellikleri falan daha düşüktür. Islemcisi, kamerasi, inc basina dusen ppi gibi daha dusuktur. Tabi bu karsilastirma z, z1, z2 icin gecerli.

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
g3 lolipop kullanıyorum. çok zorlayınca (full parlaklıkta 1 saat oyun oynamak gibi) ısınıyor ve kasmaya başlıyor onun dışında hiç bir sorunu yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.