!!!...Telefon Önerisi Lazım ...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Beyler Telefon Alacağım ve Almışken Güzel Birşey Olsun İstiyorum.Fotoğraf Ses Performans Falan Güzel Olsun
Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum :)

Birkaç Telefon Arasında Kaldım

1.LG G3 32 Gb (Asıl) LG G3 32 Gb Tıkla

$_35.JPG

2.Asus Zenfone 2 (Asıl) Asus Zenfone 2 32 Gb Tıkla

asus-zenfone-2-1.jpg

3.Asus Zenfone 2 Lazer (Pek Sevmedim) Asus Zenfone 2 Laser Bunu Pek İstemiyorum :) Tıkla

Markanın Yanından Satın Alınabilecek Yerler Var Telefon Özellikleri En Altta MEvcut İnceleyebilirsiniz

Son düzenleme:

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
Zenfone 2 yi bilmem ama Lg g3 un hoparlör u mukemmeldir. Fotoğrafları falan çok iyi ceker ama on kamerası idare eder öyle kötü foto çekmez ama çok da iyi çekmez. Arka kamerasına soylenecek soz yok. Performansi da çok iyidir. 2K ekran oldugu icin bataryayi biraz fazla sömürüyor. Bir se 2k yuzunden snapdragon 801 diger 801lere gore daha az performans gosteriyor. Onun dışında superdir. Guncelleme konusunda suphen olmasın. Guneste full parlaklikta rahat goruyorum. Asus bu telefonun bir alt ozelliklerine sahip. Neredeyse aynısı. Kopyasini yapmislar tasarim da bile benzerlikler var.
Bence Lg.
Ama dayanıklılık( digerleri dayanikli degil mi diye dusunursun dayanikli ama sony kadar degil)+ su gecirmemezlik de istiyorum dersen Sony. Sony'nin sarj sıkıntısı yok ve diğer telefonlara gore daha sağlamdır. Ama Lg g3 e gore ozellikleri falan daha düşüktür. Islemcisi, kamerasi, inc basina dusen ppi gibi daha dusuktur. Tabi bu karsilastirma z, z1, z2 icin gecerli.

Bu gayet açıklayıcı oldu kardeşim

hacdomain

Üye
5 May 2014
79
0
Seçeneklerin arasından g3 öneririm
4.5 G desteği var 2016 nisanda
Hatlarda ücretsiz geçiş yapacağını açıkladı
Direk kullanırsın yada destekleten model listesinden de referans alabilirsin kendine

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Asus zenfone 2 gerçekten okadar iyi mi ya çıktığı zaman çok kasıyor ve ısınıyor denmişti.Bu arada gifli profil resminiz çok güzel olmuş komutanım :yaho1

pixel tahmin ederek kendi kamerasını 50 bilmem kaç megapixele çıkarabiliyor. yetmez mi :D

not: ben xperia z2 kullanıyorum öneririm z2 z3 z4 z5 bütçen hangine yetiyorsa tavsiye ederim. şu özelliği kötü diyebileceğin hiç bişey yok :D

Son düzenleme:

Çakma Madara'

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
350
0
Dostum lg g3 aldım 1 yıl önce çatlama sorunu oluştu garanti ücretsiz değişim yaptı. Servis olarak çok sağlam bir altyapıya sahip lg. Ancak 1 ay önce lg g4 aldım gerçekten parasını hak eden bir telefon eğer g3 ün üstüne 300-400 lira koyabilirsen g4 öneririm yoksa g3 alabilirsin. Eğer sağlamlık şarj istiyorsan htc lere bakmanı öneririm. Ancak lg gibi servis yok hiçbirinde :)

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
pixel tahmin ederek kendi kamerasını 50 bilmem kaç megapixele çıkarabiliyor. yetmez mi :D
not: ben xperia z2 kullanıyorum öneririm z2 z3 z4 z5 bütçen hangine yetiyorsa tavsiye ederim. şu özelliği kötü diyebileceğin hiç bişey yok :D
evet bunuda düşünmeli :)

Bence 3310 al ne kırılır nede bozulur güncellemeye bile gerek yok :D
evet çok sağlam telefon :)

Dostum lg g3 aldım 1 yıl önce çatlama sorunu oluştu garanti ücretsiz değişim yaptı. Servis olarak çok sağlam bir altyapıya sahip lg. Ancak 1 ay önce lg g4 aldım gerçekten parasını hak eden bir telefon eğer g3 ün üstüne 300-400 lira koyabilirsen g4 öneririm yoksa g3 alabilirsin. Eğer sağlamlık şarj istiyorsan htc lere bakmanı öneririm. Ancak lg gibi servis yok hiçbirinde :)
lg4 aslında iyide onu almam için beklemem lazım gerekirse beklerimde :)

Bence lg g3 almanı tavsiye ederim
evet lg g3 beğeniyorum tek sevmediğim noktası ön kamera 2.1 :)

Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.