telefon önerisi

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
arkadaşlar önceliklr iyi akşamlar,
şu anda kullanmakta bulunduğum telefonum kafayı yemiş ve iyice çürümüş vaziyette kendime yeni bir telefon alıcam 3500 tl bütcem var sizlerden öneri bekliyorum ve kamara sı iyi olan bir telefon arıyorum ben galaxy a9 alsammı diye düşünüyorum sizce alayım mı yoksa daha iyi bir öneriniz var mı?

Son düzenleme:

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
yok mu arkadaşlar en yfak bir önerisi bilgisi ya da benzeri bir şeyi olan :D

MALUK37

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
625
0
Hatay&#10003
Dostum samsung al yada huwai çünkü bizlere sağlam telefon lazım ve piyasanın en sağlam telefonlarından biri

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.