Telefonlara Nasıl Sızabilirim

EnesColakk

Yeni üye
1 May 2020
43
2
İyi geceler hayırlı sabahlar kalilinux da yeniyim kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Kali üzerinden İos,android telefonlara girebilmeyi öğrenmek için çalışmalar yapmaya karar verdim. Ünide de siber güvenlik okuyorum ama maalesef o bilgiler hiç bir şeye yetmiyor. İos android telefonlara girmeme yarayacak keylogger,trojan vs bu konu hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi .

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
521
4
119
bilmesende olur
İyi geceler hayırlı sabahlar kalilinux da yeniyim kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Kali üzerinden İos,android telefonlara girebilmeyi öğrenmek için çalışmalar yapmaya karar verdim. Ünide de siber güvenlik okuyorum ama maalesef o bilgiler hiç bir şeye yetmiyor. İos android telefonlara girmeme yarayacak keylogger,trojan vs bu konu hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi .
Bu Konu Okumanızı Öneririm

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,743
23
1,364
Merhaba,

Forumumuzda bulunan
sosyal mühendislik ve mobil RAT konularını incelemenizi öneririm. Sosyal medya scriptleri çok daha kullanışlı olur.

İyi Forumlar...

EnesColakk

Yeni üye
1 May 2020
43
2
Bu Konu Okumanızı Öneririm
sağolun ama atılan konuların hepsi android üzerine işlem gösteriyor ios üzerine yok mu ?

JackDaniels01

Yeni üye
18 Kas 2022
14
3
Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.