Termux Spam botu User sorunu

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
Merhaba; hangi spam botunu kurduğunuzu öğrenirsek daha iyi yardımcı oluruz.
Genellikle indirdiğiniz Spam Botu klasöründe kullanıcılar. txt adlı dosyaya kullanıcı eklenir.

Pengumayt

Yeni üye
29 Ocak 2019
31
0
ev
Merhaba ben kurtDAYI Termuxdan spam botu yaptım user nasıl ekleniyor bi yardımcı olabilecek varmıdır...

pkg install nano yaz bu txt aracı
tahminen söyluyorum dosyanda ls yaz uselist.txt fln olur
onu su şekil yaz
nano userlist.txt
(sende .txt öncesi ne yazar bilemem ama tahminen odur ls yazıp bak)
daha sonra sayfa açılır alt alta userleri yaz kaydetmek için ses kısma tuşu + c ya da x olmalı buyuk ihtimal c idi bas sonra y n seceneği cıkar kaydet kaydetme yes no anlamında ve y ye bas kaydet sonra çalıştır botu

kurtDAYI

Üye
29 Ocak 2019
60
0
pkg install nano yaz bu txt aracı
tahminen söyluyorum dosyanda ls yaz uselist.txt fln olur
onu su şekil yaz
nano userlist.txt
(sende .txt öncesi ne yazar bilemem ama tahminen odur ls yazıp bak)
daha sonra sayfa açılır alt alta userleri yaz kaydetmek için ses kısma tuşu + c ya da x olmalı buyuk ihtimal c idi bas sonra y n seceneği cıkar kaydet kaydetme yes no anlamında ve y ye bas kaydet sonra çalıştır botu
Devrem Sağol oldu ekledim hepsini yalnız ses kısaltma tuşu ile veya x ile kaydetip cikmiyor diğerleriylede denedim efendim..

kurtDAYI

Üye
29 Ocak 2019
60
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.