THT Cyber Star Hacking / Hacker Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,701
Ben indiremedim linklerden şifre falan istedi ne yapmalıyım?

Merhaba,

Şifreler zaten konunun en alt kısmında yazmaktadır. İlk olarak gofile linkine gidin gofile şifresini yazın ve girin. Karşınıza çıkan rar dosyasını indirin. İndirme bittikten sonra rar pass girin . Böylece eğitim setini elde etmiş olacaksınız.

Rar Pass : turkhackteam.org@ankaredteam_cyberstar+

Gofile Pass : ankatht0102032020

hllylmz

Yeni üye
26 Mar 2021
5
0
Hatay
Cevap: THT Cyber Star Hacking Eğitim Seti [Türkiye'de İlk! Ücretsiz]

çok teşekkür ederim set için seti indirdim ama dosyaları açamıyorum şifre istiyor şifre nedir acaba

hllylmz

Yeni üye
26 Mar 2021
5
0
Hatay
hocam dosyayı indirdim acamıyorum ankatht0102032020 bu şifre ile yardımcı olabilirmisin

hocam dosyayı indirdim ankatht0102032020 bu şifre ile açamıyorum yardımcı olurmusunuz

Merhaba şifre konunun sonunda yazmaktadır

deminden beri arıyorum herşeyi denedim yine açamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202

deminden beri arıyorum herşeyi denedim yine açamıyorum

Dosyayı indirdiniz varsayıyorum
Pass aşağıdaki gibidir kopyalayıp dosyalara ulaşabilirsiniz

Rar Pass :
turkhackteam.org@ankaredteam_cyberstar+

Şeklinde (+) dahil yazarak giriş yapabilirsiniz eğer dosyayı indirmekte sorun yaşıyorsanız belirtirseniz yardımcı olayım

Peniaa

Yeni üye
28 Şub 2021
2
0

kardeşim ben indirme linkine tklayınca go file sitesi açılıyor ordada bunu indirebilecegim bir seçenek yok yardımcı olur musun ?

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
714
Carpe Diem

kardeşim ben indirme linkine tklayınca go file sitesi açılıyor ordada bunu indirebilecegim bir seçenek yok yardımcı olur musun ?

Ekranda şifre giriş alanı olacak oraya şifreyi girecekseniz sonra karşınıza dosya çıkacak oradan indireceksiniz

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
rar sifresi ne yardımcı olurmusunuz

Dosyayı indirdiniz varsayıyorum
Pass aşağıdaki gibidir kopyalayıp dosyalara ulaşabilirsiniz

Rar Pass :
turkhackteam.org@ankaredteam_cyberstar+

Şeklinde (+) dahil yazarak giriş yapabilirsiniz eğer dosyayı indirmekte sorun yaşıyorsanız belirtirseniz yardımcı olayım

deepdead00

Üye
21 Nis 2021
187
10
_____________________________________​

Emeği geçen herkese çok teşekkürler​
:cool :cool​

____________________________________​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.