THT Logolu Yüz Maskesi Çekilişi 1/S.A.B.E.R!/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,172
566
26
Sakarya
Çekilişe katılmak için yapılacaklar:
Konuya teşekkür etmek ve katılıyorum yazmak.
Çekilişi kazanacak üye sayısı 2 kişi olacaktır, yedek talihliler de 1'er kişi olacaktır.
Çekiliş başlangıç tarihi:
16,06,2020
Çekiliş bitiş tarihi:
21,06,2020

Konu izini ''Atmaca nickli yöneticiden ve Ƴαĸαмoz1Յ1Գ adminden alınmıştır.
Kargo ile gönderim sağlanacak ve kargo ücreti ben tarafımdan karşılanacaktır.
Çekilişi kazanan arkadaşlar lütfen o gün geldiğin de ben güvenmem ev adresimi vb. vermem başkası alsın vazgeçtim ben şeklinde yorumlar yapmasın.

Eğer konuya rağbet yüksek olur ise tekrarı yapılacaktır.
;)

Kanıt:
CSo0Z8.jpg

Toplam Katılımcı: 77

Kazanan Talihliler
1 CiHaN-i TuRaN
2 Aseray

Yedek Talihliler:
1-@Nikon of Disast
2-@PW
---------------------------------------------------------
Çekilişi kazanan adaylar;
CiHaN-i TuRaN*ve Aseray
Sizleri tebrik ederim. Bu arkadaşlar 24 saat içerisinde geri dönüş yapmazlar ise yedek talihliler ile iletişim kurulacaktır.
2. Seri de görüşmek üzere.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.