THT Logolu Yüz Maskesi Çekilişi 1/S.A.B.E.R!/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.
Önceliklen seni tebrik eder ve bu güzel fikrinden dolayida tesekkur ederim.
Gayet hoş ve güzel düşünülmüş.

Ancak bu konunun bir özelliqi var benim adıma.
Bundan bir hafta önce bir konu açtim
https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1921601-covid19-turkhackteam-maskesi.html linki verdim.
Demek istediqim şu
Bu konuya tepki verenler sadece konuya mi tepki vermişler yoksa konuyu byzehirx açti diye banami ?
Cifte standart uyguluyan yoneticilerimizi de konuya alalim bir haftada ne degistirdi fikrinizi ?

Acik ve net şahsima karşi aldiqiniz bu tavri ve tutumu tüm forumun gormesini istedim.
Bakin yapinca oluyormuş ve kimse itiraz etmiyormuş birileri benim konu açmama karşı iken simdik fikrime dahi karşilar.
Şeytan diyor birak formu diyor ama olmuyor işte emeqimiz var ve biliyorum ki siz yoneticiler o cifte standartcilar elbet birgun sizde olmiyacaksiniz.
Tipki o eskilerde bugun ki tutumu sergiliyenler gibi.

Saygi ve sevgi ile hoşca kalin.

DipNot/ yorumu silmeyin herkezin soz hakki var bende hakkimi kullandim.
Ek olarak belirteyim tekrar
Konu sahibine helal olsun yapmiş adam ve gayet hoş guzel olmuş.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,979
5,941
[C*]
Önceliklen seni tebrik eder ve bu güzel fikrinden dolayida tesekkur ederim.
Gayet hoş ve güzel düşünülmüş.

Ancak bu konunun bir özelliqi var benim adıma.
Bundan bir hafta önce bir konu açtim
https://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1921601-covid19-turkhackteam-maskesi.html linki verdim.
Demek istediqim şu
Bu konuya tepki verenler sadece konuya mi tepki vermişler yoksa konuyu byzehirx açti diye banami ?
Cifte standart uyguluyan yoneticilerimizi de konuya alalim bir haftada ne degistirdi fikrinizi ?

Acik ve net şahsima karşi aldiqiniz bu tavri ve tutumu tüm forumun gormesini istedim.
Bakin yapinca oluyormuş ve kimse itiraz etmiyormuş birileri benim konu açmama karşı iken simdik fikrime dahi karşilar.
Şeytan diyor birak formu diyor ama olmuyor işte emeqimiz var ve biliyorum ki siz yoneticiler o cifte standartcilar elbet birgun sizde olmiyacaksiniz.
Tipki o eskilerde bugun ki tutumu sergiliyenler gibi.

Saygi ve sevgi ile hoşca kalin.

DipNot/ yorumu silmeyin herkezin soz hakki var bende hakkimi kullandim.
Ek olarak belirteyim tekrar
Konu sahibine helal olsun yapmiş adam ve gayet hoş guzel olmuş.

ByZehirx

Öncelikle hayırlı geceler, foruma verdiğin emekleri iyi bilirim..

O konuyu açtığında ilk okuyanlardan biriyim gayet mantıklı gelmişti, hoş bir fikir..

Fakat mesajları okuduğumda yönetimin özellikle sana karşı bir art niyet gösterdiğini görmedim, sadece şuan için böyle bir işle uğraşmak için vakit olmadığını ve herhangi bir sorun olması durumunda sorumluluk almak istemedikleri için..

Kutalp kardeşim direk olarak bastırmış maskeleri ve çekiliş yöntemi ile (herhangi bir kâr amacı gütmeden) hediye veriyor ve ayrıca zaten katılan adam böyle birşey varsa bile bu riski alıyor..

İşte bu yüzden bu konunun rağbet gördüğünü düşünüyorum.

Ve çifte standart konusuna gelirsem, hatırladığım kadarıyla, maske konundan önce bröve ile ilgili bir konu açmıştın, biraz olumsuz bir yanıt aldın galiba ondan kaynaklı bir yönetime biraz sinirlendin galiba ama emin ol bröven olsa da olmasa da ben senin verdiğin emekleri açtığın konuları biliyorum ve takipteyim bu forumda çok fazla üye var ama senin yerin ben de çok farklı..

Neyse konudan fazla sapmayalım, sadece her ne olursa olsun sevildiğini bil yeter :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.