Tht neden mi çöküşte ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan Ruling

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
290
2
İstanbul
10 konudan 5i instagram nasıl çalabilirim. 4ü tasarım 1i diğer yardım konuları. Bu yetmezmiş gibi bide eline sağlıkcılar zaten ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. Bi yardım konusunu 2 hafta boyunca görmekten sıkıldım. Gereksiz dediğim bir konuda yorumumun kaldırılması ise adminlerin seviyesini belirliyor. Hevesle geldiğim yeri böyle görmek beni üzdü. Madem öyle bilgilendirici konu aç diyenlere şunu söylemek istiyorum. burda kızdığım nokta bu değilde aynı konuları görmesek fena olmazmı.

Alın size bi öneri modlar yorumunu belirteni banlamak yerine biraz forumda araştırma yapıp
Konu başlıkları altında önemli konuları üste koysa belki aynı konuyu açıp durmazlar.

Örnek;

Konu Instagram

Konu ile sıkça sorulan sorular ve çözümleri

İnstagram nasıl çalınır Konuya git

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Böyle konular açacağına adam akıllı yazda sana da destek olalım bu foruma boş yapmaya gelmeyin.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
"Forum çöküşte" maalesef bu cümle gerçeklikten çok uzakta, THT sırf senin bahsettiğin durumlar yaşanmasın diye kendi tasarımını değiştirdi, üstüne üstlük bazı bölümleri sırf flood veya boş post kasılmasın düşüncesi ile kapattı. Yardım bölümünde konu açılması gayet doğal yani insanların soru sorması ve buna cevap araması kadar normal bir durum yok. Ben ve arkadaşlarım kulüp olarak elimizden geldiği kadar yardım etmeye gayret gösteriyoruz, keza modlarımızda öyle. Yazdıklarında haklı bulduğum yer insanların araştırmak yerine misal forumda çok kolay bir şekilde bulabilecekleri bir konuyu araştırmak yerine direkt olarak yardım merkezine koşuyorlar. Bu durum için yapabilecek pek bir şey yok doğrusu bende bu durumdan biraz üzgünüm. Ben genelde bu tarz durumlarla karşılaştığımda direkt bilgi vermek yerine biraz daha araştırmaya şevk edecek şekilde cevap veriyorum, elimizden bu kadar geliyor. Sistemi eleştirmen gayet normal ama bunun yanında sistemi değiştirmek için çaba göstermen daha mantıklı olur. ( Eğer doğru bir şey bulmuyorsan onu şikayet etmek yerine güzelleşmesi için çaba sarf etmelsiin.) iyi forumlar dilerim

Treny

Üye
22 Ağu 2017
138
4
İstanbul
10 konudan 5i instagram nasıl çalabilirim. 4ü tasarım 1i diğer yardım konuları. Bu yetmezmiş gibi bide eline sağlıkcılar zaten ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. Bi yardım konusunu 2 hafta boyunca görmekten sıkıldım. Gereksiz dediğim bir konuda yorumumun kaldırılması ise adminlerin seviyesini belirliyor. Hevesle geldiğim yeri böyle görmek beni üzdü. Madem öyle bilgilendirici konu aç diyenlere şunu söylemek istiyorum. burda kızdığım nokta bu değilde aynı konuları görmesek fena olmazmı.

Alın size bi öneri modlar yorumunu belirteni banlamak yerine biraz forumda araştırma yapıp
Konu başlıkları altında önemli konuları üste koysa belki aynı konuyu açıp durmazlar.

Örnek;

Konu Instagram

Konu ile sıkça sorulan sorular ve çözümleri

İnstagram nasıl çalınır Konuya git

Aslında doğru söylüyor ipini koparan buraya geliyor açılan konulara bakın hep aynı şeyler tht çocuk oyuncağına döndü ve artık hack konusunda gerçek bilgiler paylaşılmıyor belkide paylaşılmama sebebi çocuk oyuncağına dönmesidir

'Kyexun

Katılımcı Üye
16 Haz 2020
771
144
açtığın konuların birçoğunu inceledim ve neredeysi hiç bilgilendirme amaçlı bir konu açmamışsın ve wareze senin gibiler demen saçma buna benzer bir konuya bil4derim şöyle bir cevap verdi "karanlığa küfür edeceğine bir kibritte sen çak "

Kaan Ruling

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
290
2
İstanbul
açtığın konuların birçoğunu inceledim ve neredeysi hiç bilgilendirme amaçlı bir konu açmamışsın ve wareze senin gibiler demen saçma buna benzer bir konuya bil4derim şöyle bir cevap verdi "karanlığa küfür edeceğine bir kibritte sen çak "

Bende bunu konuda belirttim şikayetçi olduğum şey bu değil. Gelip burda kodlama ile ilgili bilgilendirici bişey yazarsın ve top listesinde instagram nasıl çalınır konusu çıkar. Konu açacakların hevesini kıran bi durum

Son düzenleme:

'Kyexun

Katılımcı Üye
16 Haz 2020
771
144
Bende bunu konuda belirttim şikayetçi olduğum şey bu değil
şikayetçi olduğun konu biraz saçma o konuları açanlar araştırma yapmayı pek bilmeyen kişiler ve bırak açsın sana bir zararı mı var senin açtığın konuların bir çoğuda ufak bir araştırma ile bulunucak şeyler zaten ..

'Kyexun

Katılımcı Üye
16 Haz 2020
771
144
Bende bunu konuda belirttim şikayetçi olduğum şey bu değil. Gelip burda kodlama ile ilgili bilgilendirici bişey yazarsın ve top listesinde instagram nasıl çalınır konusu çıkar. Konu açacakların hevesini kıran bi durum
benim düşüncem güzel dostum konu öğrenmek için açılır her konu ilgi görmez önemli olan öğrenmen değilmi ?

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
Böyle konular açacağına adam akıllı yazda sana da destek olalım bu foruma boş yapmaya gelmeyin.
adam eleştiri yapmış konunun muhattabı modlar ve adminler.haksız da sayılmaz ipini koparan araştırma yapmadan gelip konu açıyor nasıl instagram çalarım nasıl şunu hacklerim.sen niye geriliyosun ?

Tht çöküşte diyemeyiz.Lakin eskiden daha hevesli girerdim foruma.şimdi açtığımda sağ tarafta hep aynı muhabbet aynı sorular.Üyeler bilinçlendirilmeli üst devrelerim

Son düzenleme:

Kaan Ruling

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
290
2
İstanbul
adam eleştiri yapmış konunun muhattabı modlar ve adminler.haksız da sayılmaz ipini koparan araştırma yapmadan gelip konu açıyor nasıl instagram çalarım nasıl şunu hacklerim.sen niye geriliyosun ?

Tht çöküşte diyemeyiz.Lakin eskiden daha hevesli girerdim foruma.şimdi açtığımda sağ tarafta hep aynı muhabbet aynı sorular.Üyeler bilinçlendirilmeli üst devrelerim

Dostumunda dediği gibi bir eleştiri kimsenin gerilmesine gerek yok nasıl yaklaşılır ise bende öyle yaklaşırım. Ve önerimide sundum artık gerekli kişi kimse saçma veya mantıklı bulur ona göre bir karar alır. Ve asıl hesabım bu değildir ben ve ekibim thtye gelip aynı gün içinde bilgilendirici konular paylaştığımız halde bazı insanların iftiralarına maruz kalıp banlandık

Baphomet

Katılımcı Üye
23 Nis 2020
297
1
Adamın biri haftada bir açılan tartışma postu açmış birkaç kişide yine laf atmış ortalık yine saçma sapan yerlere dönmüş haftada bir aynı olayları görmek sıkıyo. //ihbar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.