📶 THT Özel Fake Numara 📱& AhmetKaan46

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

craxix

Yeni üye
8 Kas 2019
2
0
Hocam telefondan yazınızın başındaki uygulamayı yükledim fakat hata veriyor telefonda gözükmüyor yardımcı olur musunuz

FrossyHD

Yeni üye
8 Şub 2019
22
0
Olmuyur aktivasyon kodu almak istediğimde linke girdiğimde şunu diyor : An error has ocurred: Pin doesn't exist.

Ne yapa bilirim?

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Ellerine Sağlık Hocam teşekkür ederim

Rica ederim :)

Hocam telefondan yazınızın başındaki uygulamayı yükledim fakat hata veriyor telefonda gözükmüyor yardımcı olur musunuz

Buyur Orjinal indir ben bunda editleme yapmıştım

Tıkla

Olmuyur aktivasyon kodu almak istediğimde linke girdiğimde şunu diyor : An error has ocurred: Pin doesn't exist.

Ne yapa bilirim?

Şu an aynı hatayi bende aldım sunucu yoğunluğu galiba yarin düzelebilir olmazsa diğer numara alma konuma bakabilirsin

Joe McLean

Yeni üye
19 Ocak 2019
25
3
Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır farklı yöntemler deniyordum ama olmuyordu. Sizin yaptığınız gibi yapınca oldu. Çok güzel çalışıyor.

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
pin bölümünü hiç bir şekilde geçemedim

Kayıt sayfasına mail yazıp maile onaylama linki gelecektir ona tıkla ardından maile 10 haneli kod gelecek o kodu yazarsan geçersin yapamadığın yer olursa AhmetKaan46 ismi ile telegramdan iletişime gecebilirsin

Giriyorum fakat next butonu çalısmıyor.

Girdiğiniz pin hatalı o yüzden aktif olmuyor kayıt sayfasına mail yazıp onaylama yaptıktan sonra pin ototmatik olarak maile gönderiliyor
Bunu dene bakalım ben kullandım sende kullan YATCV9NU9R

craxix

Yeni üye
8 Kas 2019
2
0
Hocam teşekkürler numarayı aldım fakat bir ödeme filan gerekiyor mu bu plus1 programına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.