📶 THT Özel Fake Numara 📱& AhmetKaan46

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zombie2002

Katılımcı Üye
18 Nis 2012
404
1
Maile kod gelmiyor ilk önce link geliyor ona tıkladıktan sonra kod geliyor

Tekrar merhaba hocam, az önce mailimi kontrol ettim 8 saat önce link gelmiş. Sanırım sistemlerde gecikme yaşanıyor. Bir de siz baştan kurulum yapmayı dener misiniz? Hızlıca numara alabilecek misiniz merak ettim

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Teşekkürler Hocam <3 :)

Rica ederim iyi kullanımlar

Tekrar merhaba hocam, az önce mailimi kontrol ettim 8 saat önce link gelmiş. Sanırım sistemlerde gecikme yaşanıyor. Bir de siz baştan kurulum yapmayı dener misiniz? Hızlıca numara alabilecek misiniz merak ettim

Bazen yoğunluktan dolayı olabiliyor

İşe yarıyor teşekkürler hocam.

Rica ederim iyi kullanımlar 😊

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
Onaylama yaptıktan sonra maile 10 Haneli karışık harflerle pin göndermedi belkide 2. numara almak istediğim için olabilir mi?

Lil Peep

Yeni üye
21 Şub 2019
20
0
wp bussnies için kod gelmiyor sanırım ... 50 kere denedim aradilar ne de kod attilar

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Onaylama yaptıktan sonra maile 10 Haneli karışık harflerle pin göndermedi belkide 2. numara almak istediğim için olabilir mi?

Hayır ben 5 tane aldım sorun çıkmadı kontrol et link gelecek önce onaylama yapacaksın

wp bussnies için kod gelmiyor sanırım ... 50 kere denedim aradilar ne de kod attilar
Hayır sıkıntısız geliyor başka numara ile denermisiniz ve onaylama yaptığınıza eminmisiniz

snaykeder

Yeni üye
2 Mar 2007
35
0
Pin geliyor girdikten sonra ülke seçeneği geldiğinde uygulama beni dışarı çıkmaya yani uygulamayı kapatmaya zorluyor. Tekrar açtığımda tekrar kayıt için bilgiler geliyor

Meyvezer1

Yeni üye
30 Kas 2019
7
0
Ahmet kaan hocam bu uygulam watsapata numaramı yazıyım beni ara diyom aramıyor yardımcı olur musunuz

Ubeyt98

Yeni üye
22 Haz 2019
15
0
Şuan free trial dan pin vermiyor. Maile link geliyor ama tıklayınca pin yoktur diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.