THT Tişört Kupa Çekilişi [DEV ETKİNLİK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Türk Hack Team
Gerekli Konu İzinleri DeneyimsizDenek Tarafından Alınmıştır.
Türk Hack Team sosyal medya hesaplarını takip eden KAZANIYOR.

Çekilişe Katılım Kuralları
╄Resmi İnstagram Hesabımızı Takip Etmek= Bana Tıkla Hesaba Git

╄Resmi Twitter Hesabımızı Takip Etmek= Bana Tıkla Hesaba Git

╄Resmi Youtube Kanalımıza Abone Olmak =Bana Tıkla Kanala Git

╄Resmi Facebook Sayfamızı Beğenmek=Bana Tıkla Sayfaya Git

Not: Takip Edilen Her Hesap Çekilişe Katılmak İçin 1 Bilet tir. Tüm Hesapları Takip Eden 4 Bilet Alıyor 4 Defa Kuraya ismi yazılıyor.
Hesapları Takip Eden Herkes HİBAYK ' A özel mesaj yoluyla Takip Ettiğine Dair SS(Ekran Görüntüsü)nü atıyor. Çekiliş Sonunda tek tek incelenecektir. Hak Geçmemesi İçin ( adil bir kura olması için uğraşıyoruz).

ÖDÜLLER
1. Kazanana Türk Hack Team Baskılı T-shirt

Temsili
2. Kazanana Türk Hack Team Baskılı Kupa Bardak

Temsili
3. Kazanana 10.000 İnstagram video izlenme

Çekiliş Başlangıcı : 30/06/2018
Çekiliş Bitiş: 14/07/2018

Bu Çekilişte Emeği Geçen Herkese Teşekkürler
Çekiliş Sonuçları
THT Tişört Kazanan : TeamRound (Yedeği) Pirikoo
THT KUPA kazanan : RichardJackson (Yedeği) EfsaneHacker21
10.000 İnstagram İzlenme Kazanan : YTSKN (Yedeği) Bynogame36
Hızlı Resim Yükle - Resimag

Son düzenleme:

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
Özellikle sosyal medya hesaplarına önem vermemiz çevremize yaymamız çok önemli. Çekiliş projesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. :)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Çekilişe katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. Görseller gözükmüyor, düzenlerseniz sevinirim. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
Katılıyorum sadece youtube hesabını takip edebildim diğer sosyal medya araçlarını kullanmıyorum

D4D4S

Katılımcı Üye
17 Mar 2017
857
0
Arkadaşlar ben kapusonlu almıştım gerçekten çok güzel kaçırmayın derim :)

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Bu güzel etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu çekilişle de instagram hesabı açıldığını öğrenmiş oldum :D Kazanırsam o kupa bardağı istiyorum :mutlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.