THT Tişört Kupa Çekilişi [DEV ETKİNLİK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Bu kadar güzel bir etkinliğin çok az ilgi görmesi üzüyor.

Bence de çok üzücü bir durum. Ben daha çok katılım olmasını beklerdim. Şartlar da çok basit, sadece takip et butonuna basıp ekran görüntüsü ile kanıtlayacaksınız. Umarım katılım artar. Katılanlara şans dilerim, katılmayanlara tavsiye ederim :))

brkirir44

Uzman üye
12 Ara 2015
1,140
0
MALATYA
Katılıyorum resimler gönderildi

Katılanları bı liste şeklinde yayinlar misiniz? Veya katılanlara katıldığı üzere bilgi verilebilir mi?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

rapgame18

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
254
0
İzmir
Katılıyorum. Twitter hariç diğer sosyal medya hesaplarını takip ettim ss olarak ömden attım hocam

BloodyDanger

Katılımcı Üye
9 Haz 2016
502
0
Leipzig
Bir Instagram hesabı olsa da iyi olur çok fazla Türk Hack Team adına açılmış fake hesap var bir resmi hesap gerekli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.