THT | Youtube Kanalına Abone Olan Kazanıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
[SIZE="4[CENTER][B][COLOR="White [URL="https://tik.lat/8D9WT"] Türk Hack Team Youtube Kanalı [/URL][/CENTER][/COLOR][/SIZE]

[SIZE="4​

At4k

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,867
0
Manisa
Kanala aboneyim tüm videoları beğeniyorum Böyle birşeye ihtiyacım Yok saolun Var olun :)

Alesko55

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
Güzel Bi Etkinlik eline Sağlık
linkler özelden atılcak edit: HİBAYK

Moderatör tarafında düzenlendi:

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Bildiğiniz üzere yeniden resmi youtube kanalımız aktif oldu. Bizde Buna İstinaden Bize Destek verenlere teşekkür babında Ufakta olsa bir etkinlik Düzenlemek istedik.

Bu Etkinlik İçin ÜDY adına​
ReLaD tarafınca izin alınmıştı.​

Kanala Abone Olup + Son Videoya THT nicklerini Yazan herkese

İnstagram
500 Türk Beğeni
500 Video İzlenmesi Gönderilecektir

DİKKAT !
Bu Konu Çekiliş Konusu değildir Teşekkür Etmeniz Gerekmez Konunun Burada Açılması İçin gereken izin alınmıştır. İhbarlarınızı Ona göre yapınız.​
instagram kullanmıyorum ama tht için tabiki kanala abone olurum

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
YouTube Adresimize desteğinizi kesmeyin lütfen THT üyeleri,Abone olup bildirimleri açmayı unutmayın :) Sosyal Medya Timimiz çok güzel bir şekilde kanalımızı tanıtıyor :)

Taqa

Yeni üye
29 Eki 2014
21
0
Abone oldum yorum yazdım

Moderatör tarafında düzenlendi:

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Etkinlik bitmiştir. Abone olup hediyesini göndermedimiz. Arkadaşlar bana öm atabilir. TEŞEKKÜRLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.